بازی WWE 2K 16 به پلتفرم PC می آید (همراه با نکاتی از بازی System Shock 3)

0

بازی WWE 2K 16 به پلتفرم PC می آید (همراه با نکاتی از بازی System Shock 3)

در ابتدای پاییز امسال علاقه مندان به پدیده ی کشتی کج (که در واقع چیزی میان ورزش و نمایش تلویزیونی است) موفق به ملاقات با نسخه ی جدید از سری بازی های WWE 2K یعنی بازی WWE 2K 16 شدند (در این مطلب می توانید نقد و بررسی ما از این بازی را از نظر بگذرانید). با این حال بر طبق رویه ی مرسوم سری بازی های WWE دارندگان پلتفرم PC طبق معمول از تجربه ی این نسخه نیز همانند اکثر نسخه های قبل محروم بودند. اما بر طبق اعلام اخیر ناشر اصلی بازی WWE 2K 16 یعنی شرکت 2K (و بخش 2K Sports از این شرکت) این بازی به زودی برای پلتفرم PC نیز عرضه خواهد شد.

 

 

البته این خبر را شاید بتوان خبر قابل انتظاری قلمداد کرد و در واقع بسیاری از علاقه مندان بازی WWE 2K 16 بر روی پلتفرم PC دیر یا زود انتظار تایید چنین خبری را داشتند. دلیل اصلی این امر هم آن است که در سال گذشته برای نخستین بار شاهد آمدن سری بازی های WWE 2K به روی پلتفرم PC بودیم و بازی WWE 2K 15 چندین ماه پس از عرضه شدن برای کنسول های خانگی بر روی پلتفرم PC نیز منتشر شد. بنا بر این انتظار می رفت که شرکت 2Kامسال هم سیاست مشابهی را در رابطه با سری WWE 2K پیش بگیرد و دیر یا زود بازی WWE 2K 16 را برای پلتفرم PC عرضه کند. امری که هم اکنون شاهد محقق شدن آن هستیم. البته بازی WWE 2K 16 بسیار زود تر از بازی WWE 2K 15 (که در فصل تابستان به روی کامپیوتر های خانگی آمد) مهمان پلتفرم PC خواهد شد و علاقمندان این بازی در تاریخ یازدهم ماه مارس سال جاری می توانند شاهد انتشار بازی WWE 2K 16 بر روی کامپیوتر های خانگی باشند. اگر چه دارندگان پلتفرم PC، بازی WWE 2K 16 را چند ماه دیر تر از همتایان کنسول باز خود تجربه خواهند کرد اما در عوض آن ها می توانند تمامی محتوا های اضافه ای را که دارندگان نسخه های کنسولی بازی WWE 2K 16 در طی این مدت (به شکل رایگان یا پولی) دریافت کرده اند را از همان ابتدای انتشار این بازی به صورت رایگان دریافت نمایند. در این میان حتی شخصیت آرنولد شوارتزنگر که یک شخصیت کاملاً انحصاری برای پیش خرید کنندگان نسخه های کنسولی این بازی محسوب می شد نیز در نسخه ی مربوط به پلتفرم PC از بازی WWE 2K 16 وجود خواهد داشت (به نظر می رسد که آرنولد این روز ها در بازی های کامپیوتری حضور بسیار فعالی دارد!). در هر صورت می توان گفت که علاقمندان بازی WWE 2K 16 می توانند از هم اکنون خود را برای ملاقات با بازی محبوبشان آماده نمایند.

 warren

بی شک یکی از بهترین خبر های چند ماه اخیر برای هواداران سن و سال دار دنیای بازی های کامپیوتری تایید خبر ساخته شدن بازی System Shock 3 بود. خبری که موجبات شادی بسیاری از گیمر های قدیمی را فراهم آورد و در عین حال حس کنجکاوی گیمر های جوان تر را نیز تحریک نمود. حال این دسته از گیمر ها می توانند حتی شاد تر از قبل باشند؛ چرا که خبر می رسد تهیه کننده ی اصلی نخستین عنوان از سری بازی هایSystem Shock یعنی آقای وارن اسپکتور (که به عنوان خالق سری بازی های Deus Ex نیز شناخته می شود) به زودی به تیم طراحی بازی System Shock 3 خواهد پیوست. در واقع با اضافه شدن آقای اسپکتور به جمع اعضای استودیو Otherside Entertainment (که بسیاری از آن ها اعضای قدیمی استودیو Looking Glass به شمار می روند) جمع خوبان دوباره جمع خواهد شد و به این ترتیب شانس ملاقات با اثری در حد و اندازه های آثار خاطره انگیز ساخته شده به دست اعضای استودیو Looking Glass بسیار بالا تر از قبل می رود. البته وارن اسپکتور در جریان تولید تجربه ی پیشین اعضای استودیو Otherside Entertainment یعنی بازی Underworld Ascendant (که در واقع دنباله ای معنوی برای سری محبوب Ultima محسوب می شد) نیز نقش مشاور را بر عهده داشت و بسیاری از ریزه کاری های اثر مذکور با نظر مستقیم او طراحی شده بودند. با این حال او این بار می رود تا نقش جدی تری را در امر ساخت بازی System Shock 3 بر عهده بگیرد. در این میان اسپکتور که کارگردانی بازی خاطره انگیز و جریان سازی نظیر Deus Ex را در کارنامه دارد، دخالت در امر تولید بازی System Shock را یکی از بهترین تجربیات تمام دوران زندگی خود می داند و معتقد است که پیشنهاد مشارکت در امر ساخت سومین نسخه از مجموعه بازی های System Shock و امکان پذیر کردن تجربه ی این مجموعه ی قدیمی برای مخاطبان جدید و قرن بیست و یکمی آن، پیشنهادی نبوده است که او بخواهد یا بتواند به آن نه بگوید. به هر حال می توان گفت که دوست داران قدیمی مجموعه بازی های System Shock به موفقیت بازی System Shock 3 چشم امید فراوانی بسته اند و این امیدواری ها می تواند با پیوستن وارن اسپکتور به جمع تیم سازنده ی این بازی بسیار پر رنگ تر از قبل شود.      

google

facebook

insta

twitter

telegram

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید