بالاترین امتیاز ایمنی برای ب‌ام‌و X1 از طرف موسسه IIHS

0

bmw x1 2016-3

نسل دوم ب‌ام‌و X1 که پاییز سال گذشته به عنوان مدل سال 2016 در امریکای شمالی معرفی شده، به‌تازگی توانسته است که به بالاترین سطح ایمنی مؤسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌های امریکا موسوم به Top Safety Pick Plus دست پیدا کند. این عنوان در حالی برای این کراس‌اور کامپکت به دست آمده که طراحی جدیدش، عملکرد آن را در تست تصادف هم‌پوشانی کوچک ارتقا بخشیده است.

ب‌ام‌و X1 در این تست، پس از قبول یک فرورفتگی به عمق 10 سانتی‌متر در قسمت پایین لولای در و پنل ابزارها، نمره «خوب» دریافت کرده است.
bmw x1 2016-1

(دانلود ویدئو به حجم)

سیستم‌های استانداردی چون کنترل کشش داینامیک، کنترل پایداری داینامیک، کنترل ترمز در پیچ، دستیار ترمز خشک، برنامه‌های TeleService و Assist eCall، در کنار آپشن‌هایی چون سیستم کاهش اثر برخورد شهری، هشدار انحراف از خط و هشدار برخورد از جلو همراه با هشدار عابر پیاده، از جمله امکانات ایمنی ب‌ام‌و X1 جدید به شمار می‌روند.

bmw x1 2016-4

bmw x1 2016-5

bmw x1 2016-6

پدال

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید