بالاخره آیفون هم وارد کاخ سفید شد؛ اوباما همچنان در حسرت!

0

000_was226501.si_واضح است که وقتی پای فناوری‌های جدید در میان باشد، دولت‌ها به دلایل امنیتی کمی محتاط‌تر عمل می‌کنند. نمونه بارز آن قوانین استفاده از گوشی‌های هوشمند در کاخ سفید است، بسیاری از مقامات دولتی آمریکا به دلیل امنیت بالای گوشی‌های بلک‌بری هنوز از این اسمارت‌فون‌ها استفاده می‌کنند، در حالی که مردم دیگر تمایلی به این پلتفرم نداشته و خود بلک‌بری هم اندروید را به عنوان سیستم عامل آینده خود در نظر گرفته است. اما به نظر تغییراتی در راه است.

گفته می‌شود که باراک اوباما در حال کار بر روی راه‌هایی برای به روز کردن فناوری‌های مورد استفاده توسط دولت ایالات متحده است. اگر چه وقتی صحبت از کاخ سفید در میان باشد، کار برای اوباما سخت خواهد شد اما آنیتا دکر، نایب رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید، حرکتی رو به جلو انجام داده است. او که پیش از این توانسته بود پهنای باند نیروی هوایی را بهبود ببخشد حالا پای آیفون را به کاخ سفید باز کرده.iphone6s-select-2015

البته رئیس جمهور ایالات متحده باید تا پایان دوره ریاست خود از همان گوشی امن بلک‌بری استفاده و همچنان در حسرت آیفون بماند. همان‌طور که شاید در خبرها خوانده باشید، اوباما علاقه زیادی به داشتن یک آیفون دارد، اما ملاحظات امنیتی کاخ سفید همیشه مانع از رسیدن او به گوشی محبوبش بوده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید