بالاخره اپ رسمی اینستاگرام برای ویندوز منتشر شد

0

سرانجام انتظار 6 ساله‌ برای انتشار اپ رسمی اینستاگرام برای ویندوز مایکروسافت به سر رسید. این اپ برروی ویندوز 10 (نسخه‌های قبلی پشتیبانی نمی‌شوند) در دسترس است و هنوز درمرحله بتا و آزمایشی قرار دارد، اما همه‌چیز آن مانند اینستاگرام، بنظر می‌رسد. با تقلید از اپل، این اپ حتی ویژگی Peek-and-Pop 3D Touch را نیز دارد که به شما اجازه می‌دهد با فشار و نگه‌داشتن برروی عکس، پیش‌نمایش آن را ببینید. این قابلیت در حال حاضر برای اندروید هم ارایه شده‌ است.

انتظار 6 ساله‌ برای انتشار اپ رسمی اینستاگرام برای ویندوز مایکروسافت سرانجام به سر رسیدآزمایشی‌ بودن اینستاگرام برای ویندوز 10 هنوز جای کار دارد، بعضی کاربران هنوز موفق به وارد شدن به اینستاگرام توسط اکانت فیس‌بوک خود نشده‌اند و حتی از ویژگی Share To هم نتوانستند استفاده کنند. همچنین این اپ گاهی اوقات کرش می‌کند و کمی سنگین اجرا می‎شود. اپ هنوز فاصله زیادی با آن تجربه‌ای دارد که ما در اندروید و iOS شاهد بودیم، اما ما یقین داریم، تیم اینستاگرام هرلحظه برای رشد اپ اینستاگرامبرای کاربران وفادار مایکروسافت تلاش می‌کنند.

خبرهای خوبی نیز برای کسانی که صبور هستند، وجود دارد! قابلیت ویرایش عکس و ویدیو و 10 ابزار عالی برای ساخت عکس‌های خلاقانه که می‌تواند شما را امیدوار کند. شما می‌توانید هایلایت‌ها، پرسپکتیو، سایه‌ها و جزییاتی مانند کنتراست، روشنایی و اشباع، را خیلی راحت تغییر دهید.

خب، چرا اینقدر طول کشید؟! اینستاگرام و شرکت مادر آن، فیس‌بوک، چندان راضی نبودند وارد بازار کوچک (حدودا 3 درصد کل دنیا) سیستم‌عامل مایکروسافت شوند. با این‌حال، بنظر می‌رسد مایکروسافت و فیس‌بوک در سیلیکون ولی، با هم قرار گذاشته‌اند که از طریق پروژه Islandwood، اینستاگرام را به سیستم عامل ویندوز منتقل کنند. این یکی از برنامه‌های Windows Bridge است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد، برنامه‌های‌شان را از سایر پلتفرم‌ها به ویندوز انتقال دهند.

بنیان‌گذار فیس‌بوک، مارک زاکربرگ، قول داده‌ بود این شرکت برنامه‌های خود را از طریق ویندوز بریج به ویندوز انتقال دهد که با اپ اینستاگرام، گفته مارک به حقیقت پیوسته‌ است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید