باور می کنید این یک رندر سه بعدی است؟ پاک شدن مرز واقعیت و دنیای مجازی

0

باور می کنید این یک رندر سه بعدی است؟ پاک شدن مرز واقعیت و دنیای مجازی

سال ها پیش وقتی اولین بار بازی های رایانه ای قدم به خانه های ما گذاشتند، با کاراکترهای دوست داشتنی و البته دو بعدی روبرو بودیم که در یک جهان مسطح حرکت می کردند و اگر کمی دقت می کردید می توانستید پیکسل های تشکیل دهنده آنها را هم به راحتی مشاهده کنید. سوپر ماریو (قارچ خور!) محبوب یکی از همین نمونه ها بود که جزو اولین پیوندهای ما با دنیای مجازی به حساب می آمد. سال های بعد و به کمک موتورهای پیشرفته، روند شبیه سازی دنیای مجازی به دنیای واقعی سرعت بیشتری گرفت و با رندرهایی مواجه شدیم که بسیار نزدیک به واقعیت بودند و البته قابل تمایز. اما حالا این مورد را ببینید. مادر اژدها در unreal engine 4.

کمتر کسی است که نامی از سریال بازی تاج و تخت (game of thrones) نشنیده باشد. خیلی ها به شدت پیگیر این سریال هستند و عده ای هم در دنیای کتاب های آن غرق شده اند. هر کسی هم که این داستان جذاب را دنبال کند دنریس تارگرین یا همان کالیسی را هم به خوبی می شناسد که در سریال با لقب مادر اژدها نیز شناخته می شود. اما مطمئنا باور نخواهید کرد که ویدئوی زیر، مربوط به یک رندر سه بعدی از مادر اژدها باشد! این رندر توسط Unreal Engine 4 ساخته شده و باید اعتراف کرد مرز بین واقعیت و دنیای مجازی را به شدت باریک کرده است. نسل بعدی بازی های ویدئویی بدون شک جزو هیجان انگیز ترین بخش های خاطرات مشترک همه ما خواهند بود. پیشنهاد می کنیم این ویدئوی کوتاه بی نظیر را از دست ندهید:

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

 

برای با خبر شدن از آخرین اطلاعات در زمینه تجهیزات الکترونیک، بازی ها و مطالب مختلف در زمینه تکنولوژی، کانال وب سایت سخت افزار در تلگرام را فراموش نکنید. اگر آخرین نسخه از این برنامه را روی موبایل یا رایانه نصب کرده اید تنها با کلیک کردن (یا تپ کردن) روی آدرسhttps://telegram.me/sakhtafzarmag می توانید در کانال ما عضو شوید. همچنین برای اطلاع از دقیق ترین مشخصات و قیمت های گوشی های هوشمند در بازار ایران می توانید به وب سایت کالای ما به نشانی http://kala.sakhtafzarmag.com مراجعه کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید