با افشاگری آقای دبیر کل؛ مقصر دعوای کروش و اسدی شناسایی شدند!

0

ورزش > فوتبال ملی – یک بار دیگر مشخص شد عامل جنجال سازی در فوتبال ایران چه کسانی بوده اند.

داریوش سعیدی- خبرگزاری خبرآنلاین؛ همیشه آخر قصه همین است؛ اهالی فوتبال به جان هم می پرند و هر چه دل تنگ شان می خواهد می گویند و دست آخر رسانه ها را مقصر اصلی قلمداد می کند. علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال از جمله آدم هایی بود که انتقاد داشت چرا رسانه ها فقط به سرمربی تیم ملی تریبون می دهند و به او تریبون نمی دهند که حرف هایش را بزند. این خواسته خود دبیر کل بود. همین چند روز پیش هم به خبرآنلاین گفت: «وقتی یک نفر این حرف ها را علیه ام می زند، باید جوابش را بدهم…. به نظر شما باید سکوت کنم؟»
حالا گویا دستوری رسیده که دبیر کل مجبور است تغییر موضع دهد و حرف های تازه ای بزند. او امروز وقتی در جمع خبرنگاران با این سوال روبرو شد که اگر شما و کروش اختلافی ندارید، علت بیانیه های اخیر و مصاحبه های تند چیست، پاسخ داد: «این چه حرفی است که از طرف خبرنگاران عنوان می‌شود! تمام این صحبت‌ها را رسانه‌ها پخش کرده‌اند و هیچ اختلافی وجود ندارد و امیدوارم تیم ‌ملی ببرد و موفق باشد.»
بدین ترتیب، دبیر کل فدراسیون که حداقل مصاحبه های تندش علیه سرمربی تیم ملی در آرشیو موجود است، دست به افشاگری می زند و مقصر اصلی این دعواها را لو می دهد. دیگر نیازی به توضیح اضافه ای نیست و به قول عادل فردوسی پور: «بگذارید مردم خودشان قضاوت کنند…»

252 41لینک مطلب

پاسخ دهید