با امکان جدید تلگرام دیگر به رم و حافظه گوشی نیازی ندارید

0

مرداد ۲۴, ۱۳۹۵
اینترنت و شبکه های اجتماعی

27 بازدید

 امکان جدید تلگرام
امکان جدید تلگرام

با امکان جدید تلگرام دیگر به رم و حافظه گوشی نیازی ندارید

مقدمه:خب دوستان با گسترش ارتباطات در فضای سایبر و پیشرفت تکنولوژی نیاز روزافزونی به فضای ذخیره سازی اطلاعات احساس می شود. از این حیث گوشی تلفن به عنوان یک ابزار همراه بیشتر مورد توجه قرارگرفته تا جایی که علاوه بر فضای داخلی گوشی ، انواع کارت های حافظه جانبی و فضاهای ابری در اختیار کاربران است تا محتوای مورد نیاز خود را ذخیره کننند.
در این بین ، پیام رسان محبوب تلگرام نیز دست به کار شده و با آپدیت جدیدش امکان بارگزاری اطلاعات را در فضای کلود (ابری) فراهم کرده است تا دیگر نیازی به تهیه کارت های گران قیمت حافظه نداشته باشید.
علاوه بر این ، با ذخیره سازی از طریق این روش ، اطلاعات شما از گزند آسیب های فیزیکی مصون می ماند و در هر شرایط حتی از طریق دستگاه های دیگر مانند کامپیوتر می توانید به این اطلاعات دسترسی داشته باشید.

 امکان جدید تلگرام
امکان جدید تلگرام

بارگزاری اطلاعات در فضای کلود در تلگرام

نتیجه گیری:به انتهای مطلب  امکان جدید تلگرام رسیدیم.  روش کار هم ساده است. برای استفاده از این امکان کافی است تا از سمت چپ صفحه منو را باز کرده و روی عکس “ابر” کلیک کنید. آنگاه محتوای مورد نظر را آپلود نمایید.

گرد آوری: گیگر

منبع:beytoote


download new telegram telegram telegram 2016 telegram.org www.telegram.org استیکر جدید تلگرام امکان جدید تلگرام ترفندهای جدید تلگرام ترفندهای جدید لاین ترفندهای مخفی تلگرام جدیدترین ترفندهای تلگرام خرید استیکر لاین خرید تم های لاین دانلود تم های تلگرام

مطلب پیشنهادی


مرورگر Firefox

جلوگیری از بسته شدن مرورگر Firefox زمانی که آخرین زبانه مرورگر را می بندید مقدمه:دوستان …

لینک مطلب

پاسخ دهید