با اپلیکیشن به صورت آنلاین آرایش کنید!

0

facecake02

سال گذشته، محصولات مختلفی در صنعت تکنولوژی معرفی شد که یکی از آن‌ها پلتفرم واقعیت مجازی FaceCake بود. شرکت یاد شده همچنین یک نوع روش جدید آرایش را ابداع کرده که با توجه به قرارداد‌هایی که با شرکت‌های دیگر منعقد نموده، هم اکنون این شرکت‌ها به‌خوبی در حال استفاده از تکنولوژی مورد اشاره هستند. برخلاف سایر اپلیکیشن‌هایی که با واقعیت مجازی به شما امکان آرایش صورت را می‌دهند، شما نیازی به آپلود تصویرتان برای استفاده از آن ندارید. شما حتی نیازمند به دانلود هیچ افزونه یا برنامه جانبی اضافه‌ای نیستید چراکه پلتفرم مورد اشاره بر اساس HTML5 و جاوا اسکریپت ساخته شده و برای استفاده از آن کافیست که یک وبکم در سیستم خود داشته باشید و سپس قادر خواهید بود تا آرایش در این اپلیکیشن‌ واقعیت مجازی را بر روی صورت خود و در مرورگر اینترنت‌تان به صورت زنده انجام دهید و تاثیرات آن را همزمان مشاهده کنید.

Cargo پیش از این یک ویژگی را فعال کرده که در بخش رژ لب و صفحات ابرو‌ها قرار دارد و می‌توانید همین الان نیز با آن بازی کنید. درحالی‌که کمی لگ و تاخیر در این پلتفرم دیده می‌شود اما تمامی محصولات مجازی می‌توانند در دورتادور صورت شما را دنبال کرده، اگر آن‌ها را به آرامی تکان دهید یا به اندازه کافی به دوربین نزدیک کنید. استفاده از سرویس‌هایی نظیر این سرویس، باعث خواهد شد تا خرید‌های آنلاین بسیار آسان‌تر انجام پذیرند، بخصوص اگر تعداد زیادی وبلاگ نویس خوش چهره بخواهند عکس صورت‌شان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. ممکن است شما قادر نباشید از الگو‌های گرافیکی محصوص به لپ‌ها اسفاده کنید، اما حتی ایده چنین پلتفرمی خود به تنهایی از جذابیت خاصی برخوردار است.

از گذشته گفته‌اند که دیدن همیشه بهتر از شنیدن است و ما هم در اینجا به این گفته احترام می‌‌گذاریم و اگر شما هم به این پلتفرم علاقه‌مند شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم خودتان کمی وقت گذاشته و از طریق وب سایتش، آن را امتحان نمایید!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید