با این ترفندها بدون جراحی بینی خود را عروسکی کنید

0

تمرینات ورزشی تنها برای عضلات بدن نیست و حتی می توان اندام های ظریفی چون بینی را تمرین و تغییرشکل داد و ظاهری زیبا به آن بخشید.

به گزارش خبرنگار کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ اکثر بانوان در کشورهای مختلف جهان از شکل ظاهری بینی  خود راضی نیستند و اعتماد به نفس در اجتماع ندارند، بسیاری خود را به دست تیغ جراحی می سپارند و برخی هم با آن کنار می آیند اما کارشناسان زیبایی به خانم ها این  مژده را می دهند که می توانند بدون نیاز به جراحی به فرم مورد علاقه بینی خود دست یابند.

گفتنی است، یوگای صورت یا همان ورزش بینی تکنیکی است که با استفاده از آن می توان بینی را تغییر شکل داده و بویژه غضروف بینی را به شکل دلخواه درآورد.

در یکی از این تکنیک ها افراد باید نفس خود را حبس کرده و بینی خود را به صورت کشیده نگه داشته و گوشت اطراف حفره ها ی بینی را هر بار با یک دست به سمت مرکز بینی فشار داده و این عمل را چند بار در روز تا رسیدن به فرم دلخواه بینی خود انجام داد.

در روش دیگر با دو انگشت شصت و اشاره مانند زمانی که بینی خود را می گیریم بینی را گرفته و در عین حال بینی را با کمک انگشتان به سمت بالا هل می دهیم .

در اثر اجرای این کارها بینی از فرم پهن به فرم کشیده تغییر می کند و نیز افتادگی نوک بینی از بین می رود.

اما نباید فراموش کرد که نتیجه  تمامی این تمرین ها در اثر عدم پیگیری از بین می روند و نیز تنها بر تغییر غضروف بینی موثر هستند اما نمی توانند قوز یا استخوان بینی را تغییر دهند.

منبع: fhfn

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید