با بهترین گوشی اندرویدی فوق ایمن ۱۴۰۰۰ دلاری Solarin آشنا شوید ۲۰۱۶

0

گوشی اندرویدی
گوشی اندرویدی

با بهترین گوشی اندرویدی فوق ایمن ۱۴۰۰۰ دلاری Solarin آشنا شوید ۲۰۱۶

در دنیای امروزی همگی ما بسیاری از اطلاعات مهم و شخصی خود را در فضای مجازی نگهداری میکنیم و با گزارشات زیادی که از هک شدن و به سرقت رفتن اطلاعات کاربران مشاهده میکنیم، طبیعی است که نگرانی وجود ما را فرا بگیرد. به هر حال برخی اطلاعات برای ما آنقدر محرمانه هستند که برای حافظت آنها حاضر به هر کاری هستیم. گوشی های هوشمند یکی از مهم ترین دستگاه های امروزی برای ذخیره ی اطلاعات شخصی هستند و با توجه به گستردگی وسیع استفاده از این دستگاه ها، مطمئنا هکر ها نیز نگاه ویژه ای به آنها دارند. بسیاری از ما برای جلوگیری از به سرقت رفتن اطلاعات از ابزار های ضد جاسوسی بر روی گوشی خود استفاده میکنیم هر چند اطلاع داریم که اگر هکری به صورت جدی قصد هک کردن داشته باشد این گونه نرم افزار ها نمیتوانند زیاد طاقت بیآورند. در ادامه ی مطلب با Solarin گوشی هوشمند لوکسی که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است آشنا خواهید شد.

 

مطمئنا آسودگی خاطر برای هر فردی در زندگی ارزش زیادی دارد. همان طور که گفته شد امروزه اطلاعات شخصی گوشی های موبایل فقط به شماره های تماس و پیام های ساده خلاصه نمیشوند و با توجه به امکانات وسیع این گجت های قابل حمل، هر اطلاعاتی را کاربران داخل آنها ذخیره میکنند. بسیاری به این مسئله واقف هستند و نکته ی عجیبی نیست که کاربران گوشی های هوشمند به دنبال راه حلی برای افزایش امنیت گوشی های هوشمند خود باشند و هر چه اهمیت این اطلاعات بیشتر باشد کاربر هم حاضر به هزینه های بیشتری خواهد بود. در حال حاضر گوشی های هوشمندی مانند BlackBerry Priv و همچنین گوشی های کمپانی Silent Circle تولید شده اند که از مکانیسم های امنیتی به مراتب بیشتری نسبت به گوشی های دیگر برخوردار هستند. حال مدل جدیدی توسط Sirin Labs با نام Solarin رونمایی شده است که قیمت فوق العاده بالایی نیز دارد. تا به حال شاهد معرفی گوشی های Priv از سوی بلک بری و Blackphone 2 بوده ایم که از گران ترین گوشی های هوشمند به حساب میآیند اما این گوشی ها نیز در مقابل Solarin با قیمت ۱۴۰۰۰ دلار، گوشی های ارزان قیمتی بیش نیستند!

گوشی اندرویدی
گوشی اندرویدی

آقای Moshe Gogeg موسس Sirin Labs به وضوح اعلام کرده است که این کمپانی به دنبال معرفی محصولاتی نیست که سرشار از امکانات مختلف باشد و در عوض Solarin را با طراحی بسیار ویژه و لوکس معرفی کرده است. ایشان ادامه دادند که این گوشی در جنس های بدنه ی مختلفی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و کاربران مطابق سلیقه ی خود میتوانند انتخابی داشته باشند.

Solarin گوشی هوشمندی است که بر پایه ی امنیت ساخته شده است و آقای Gogeg به طور واضحی توضیح داده که چگونه این گوشی بسیار ایمن تر از دیگر گوشی های بر پایه امنیت که در بازار یافت میشوند، است. Sirin Labs برای رفع حفره های امنیتی این گوشی هوشمند با ارگان های امنیتی مختلفی همکاری کرده است که از شاخص ترین آنها میتوان به همکاری با مسئولین امنیتی دولت سوئیس اشاره کرد تا این گوشی تبدیل به محکمترین سد در مقابل حملات جاسوسی شود. در Solarin از تعدادی برنامه ی پیام رسان بسیار امن استفاده شده است ضمن اینکه استاندارد های امنیتی سیستم عامل اندروید نیز دست نخورده باقی مانده اند.

گوشی اندرویدی
گوشی اندرویدی

گوشی فوق ایمن Solarin به چیپست پرچمدار سال گذشته ی کوالکام یعنی اسنپدراگون ۸۱۰ به همراه صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی QHD مجهز شده است. این گوشی مجهز به ۴ گیگابایت رم و حافظه ی داخلی ۱۲۸ گیگابایت است و یک باطری با ظرفیت بسیار خوب ۴۰۴۰ میلی آمپر ساعت درون گوشی قرار گرفته است. نظر شما درباره ی Solarin چیست؟ آیا ارزش ۱۴۰۰۰ دلار هزینه را دارد؟

لینک مطلب

پاسخ دهید