با ترکیب این دو ماده خوراکی سلول های سرطانی را نابود کنید

0

با ترکیب این دو ماده خوراکی سلول های سرطانی را نابود کنید

با ترکیب این دو ماده خوراکی سلول های سرطانی را نابود کنید

در ادامه این مطلب با دو ماده خوراکی بسیار ارزان و در دسترس آشنا خواهید شد که بیماران سرطانی می توانند با ترکیب این دو ماده سلول های سرطان را نابود کنند و به جنگ سرطان بروند.

 

اين روزها بيشتر از خواص تركيب آبليمو و جوش شيرين مي‌شنويم و اينكه اين تركيب هر ساله جان هزاران نفر را نجات مي‌دهد. خواص درماني ليمو از سال ۱۹۷۰ موضوع مطالعه و تحقيق بيش از ۲۰ مورد آزمايش بوده است. همه اين آزمايشات بر اين نكته تاكيد دارند كه ليمو خاصيت ضد سرطاني داشته و سلول‌هاي سرطاني ۱۲ نوع سرطان را نابود مي‌كند. علاوه بر اينكه ليمو رشد سرطان را مهار مي‌كند و نيز ۱۰ هزار بار موثرتر از داروهاي شيمي درماني مانند «آدريامايسين» است.

 

چرا آبليمو؟ اگرچه آبليمو خاصيت اسيدي دارد اما به هنگام واكنش شيميايي محيط قليايي را در بدن شما ايجاد مي‌كند. آبليمو در درمان بيماري‌هاي گوارشي و بيماري‌هاي مرتبط با آن مانند برگشت اسيد معده، سوزش سردل، يبوست، نفخ و حالت تهوع بسيار موثر است.

 

 

فراواني ويتامين‌هاي B و C در آبليمو آن را به يك آنتي‌باكتري طبيعي و قوي تبديل كرده است. همچنين آبليمو از توليد سنگ كليه جلوگيري مي‌كند. خاصيت ضد سرطاني ليمو به دليل دارا بودن مقدار زيادي ليمونوئيد (ماده شيميايي گياهي موجود در مركبات) است. ليمو يكي از موثرترين راه‌ها براي ايجاد محيط قليايي در بدن است. ميزان PH بدن را نيز تنظيم مي‌كند.

 

 

زماني كه آبليمو با جوش شيرين تركيب مي‌شود فوايد آن دوچندان مي‌شود. اين درمان طبيعي نه تنها سلول‌هاي سرطان را از بين مي‌برد بلكه به سلول‌هاي سالم هم آسيبي نمي‌رساند. اين درست برعكس آن چيزي است كه در شيمي درماني اتفاق مي‌افتد. زيرا شيمي درماني همه سلول‌ها از جمله سلول‌هاي سالم را نيز از بين مي‌برد.

 

 

اثرات ضدميكروبي قوي: وجود مقدار زياد ويتامين C باعث شده تا ليمو خاصيت ضد ميكروبي قوي داشته باشد. آبليمو در مقابل باكتري‌ها و عفونت‌هاي قارچي، انگل‌هاي داخلي و كرم‌ها بسيار موثر است. از فوايد ديگر آن اين است كه خاصيت ضدافسردگي قوي دارد و استرس را به طرز قابل توجهي كاهش داده و فشار خون را تنظيم مي‌كند.

 

 

براي تهيه تركيب جوش شيرين و آبليمو لازم است تا در يك فنجان ۲۰۰ ميلي‌ليتر آب ليمو را با يك قاشق چايخوري جوش شيرين مخلوط كنيد. همچنين مي‌توانيد اين محلول را با مقداري آب خالص رقيق كنيد. بهتر است براي رسيدن به نتيجه مطلوب اين محلول را صبح‌ها با معده خالي ميل كنيد.

 

مطالب مرتبط:

 

چند نکته مهم برای پیشگیری از سرطان

 

رژیم غذایی مناسب برای بیماران مبتلا به سرطان سینه

 

دانستنی هایی درباره سرطان شایع در مردان

 

راه درمان قطعی سرطان به طور اتفاقی پیدا شد

پاسخ دهید