با شرکت در مسابقه شرکت بزرگ EaseUS برنده پول نقد و نرم‌افزار رایگان شوید!

0

شرکت EaseUS یک تولید کننده بزرگ نرم‌افزاری است که حال به مناسبت ۱۲ سالگی فعالیت خودش قصد دارد تا یک مسابقه جذاب را برای کاربرانش برگزار کند.

این شرکت که از سال ۲۰۱۴ فعالیت خودش را شروع کرده است، در زمینه تولید نرم‌افزارهای کامپیوتری فعالیت دارد که تمرکز اصلی‌اش بر روی برنامه‌های ریکاوری است.

easeus-1

حال همه کاربران از سرتاسر دنیا قادر هستند تا با طراحی یک لوگوی ساده (و یا پیشرفته) و فرستادن آن به صفحه فیس‌بوک EaseUS برنده جایزه نقدی شوند. بدین منظور کافی است تا ۴ مرحله زیر را دنبال کنید.

۱- ابتدا یک لوگو با سایز ۲۹۲ در ۲۰۴ پیکسل (به صورت افقی)‌ بسازید

۲- سپس از طریق ورود به صفحه فیس‌بوک EaseUS (از اینجا وارد شوید) آن را در تایم لاین این شرکت آپلود نمایید

۳- در ظرف کم‌تر از ۲۴ ساعت، لوگوی شما در قسمت فالووینگ‌ها درج می‌شود و از این مرحله به بعد سایر کاربران قادر هستند تا به طرح شما رای بدهند.

۴- برندگان در روز ۱ سپتامبر (۱۱ شهریور) ماه در صفحه EaseUS اعلام خواهند شد.

easeus-2

نکته: تعداد برندگان ۵ نفر خواهند بود و قاعدتا کسانی‌که بیشترین آرا را کسب کرده باشند، حایز کسب این جایزه خواهند شد. طبق اعلام EaseUS به هر نفر ۴۰ دلار پاداش تعلق خواهد گرفت که به حساب PayPal او واریز خواهد شد.

یک جایزه دیگر برای همه!

اگر از مسابقه بالا خوشتان نیامد و یا حوصله درست کردن یک لوگو را ندارید، نامید نشوید. شما تنها با عضویت در پیج فیس‌بوک و رای دادن به طرح‌ها، می‌توانید برخی از نرم‌افزارهای پولی EaseUS و حتی شرکای کاری آن را به رایگان دانلود کرده و لایسنسش را فعال کنید.

باید بخوانید:  مقایسه سونی اکسپریا زد اولترا با ال‌جی جی‌فلکس: نبرد متفاوت‌ها!

easeus-3

زمان مسابقه

از تاریخ ۱۱ تا ۳۱ آگوست ۲۰۱۶ (۲۱ مرداد تا ۱۰ شهریور ماه) شما فرصت دارید تا در این مسابقه شرکت کرده و یا آنکه با رای دادن به سایر کاربران، نرم‌افزارهای پولی را به صورت رایگان دانلود نمایید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید