با ماد جدید بازی The Witcher 3 از نگریستن به آسمان لذت بیشتری ببرید

0

با ماد جدید بازی The Witcher 3 از نگریستن به آسمان لذت بیشتری ببرید

پیش از انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt به بازار بسیاری از چشم انتظاران این اثر انتظار ملاقات با ساختار گرافیکی چشم نواز تری را در بخش فنی این اثر می کشیدند. با این حال در آستانه ی انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt مشخص شد که بسیاری از افکت های تصویری وعده داده شده برای بخش گرافیک این بازی (که بخشی از آن ها به طراحی حجمی افکت هایی نظیر دود یا ابر مربوط می شدند) در نسخه ی نهایی این اثر وجود نخواهد داشت و در واقع گرافیک فنی بازی The Witcher 3: Wild Hunt اندکی ضعیف تر از حالتی است که از آغاز مراحل ساخت این بازی برای آن تبلیغ می شد. امری که سازندگان این بازی یعنی اعضای استودیو CD Projekt RED خیلی زود به تایید آن پرداخته و این موضوع را به حساب محدودیت های سخت افزاری کنسول های خانگی قرار دادند. با این حال علاقه مندان به بازی The Witcher 3: Wild Hunt بر روی پلتفرم PC با چنین محدودیت هایی مواجه نیستند و از همین رو می توانند کاستی های این بازی در بخش فنی آن را از طریق نصب ماد های گوناگون و متنوع جبران نمایند.

 

 

یکی از ماد های جدیدی که برای هر چه چشمگیر تر شدن ساختار دیداری بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای این اثر عرضه شده است، Volumetric Clouds Over Skellige نام دارد. به موجب نصب این ماد بر روی نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt علاقه مندان این اثر می توانند شاهد نقش بستن توده های حجیم و بسیار زیبای ابر بر فراز آسمان جزیره ی Skellige باشند. جزیره ای بسیار زیبا که به طور حتم بسیاری از هواداران بازی The Witcher 3: Wild Hunt تمایل به وقت گذرانی بیشتری در گوشه و کنار و دور و بر آن دارند. به این ترتیب آن ها می توانند با نصب ماد گرافیکی Volumetric Clouds Over Skellige آسمان این جزیره را چشم نواز تر از قبل ساخته و گذر توده های طبیعی و پنبه وار ابر از فراز آن را نظاره گر باشند. به طور حتم با تلفیق این ماد گرافیکی با موارد مشابه دیگری که پیش از این و در نوبت های مختلف به معرفی آن ها در وب سایت سخت افزار پرداخته بودیم، می توان ساختار دیداری بازی The Witcher 3: Wild Hunt را به شکل محسوسی دیدنی تر و پر جلوه تر از حالت عادی آن تجربه نمود.

 witcher3

البته بسیاری از هواداران بازی The Witcher 3: Wild Hunt به قدری در داستان و اتمسفر این بازی غرق شده اند که دیگر هیچ توجهی به ظواهر پیرامون خود ندارند و بنا بر این برایشان هیچ فرقی نمی کند که آسمان بالای سرشان صاف و آفتابی باشد یا ابری و مه گرفته. در واقع این دسته از علاقه مندان بازی The Witcher 3: Wild Hunt بیش از هر چیز به دنبال آگاهی یافتن از جزییات داستانی و ریزه کاری های روایی این بازی هستند. مواردی که بخشی از آن ها با مطالعه ی کتاب ها، یادداشت ها یا سایر متون پراکنده شده در محیط این بازی قابل دسترس خواهد بود. با این حال این دسته از هواداران کنجکاو بازی The Witcher 3: Wild Hunt شاید در طول جستجو و کند و کاو خود در دنیای گسترده و بی انتهای این بازی نتوانند آن گونه ای که خود می خواهند از تمام ریزه کاری های داستانی این اثر با خبر شوند. در واقع پیش از این جستجو های عده ای از علاقه مندان کنجکاو نسخه ی PC از بازی The Witcher 3: Wild Hunt در فایل های مربوط به این نسخه از بازی نشان داده بود که برخی از فایل های تهیه شده توسط سازندگان این اثر، در نسخه ی نهایی این بازی گنجانده نشده اند و در واقع هیچ خبری از آن ها در طول محیط بازی The Witcher 3: Wild Hunt نیست. امری که می توان دلایل متعددی را برای آن بر شمرد. به عنوان مثال ممکن است سازندگان بازی The Witcher 3: Wild Hunt در ابتدای فرآیند تولید قصد گنجاندن خرده داستان های خاصی را در بخش روایی این اثر داشته اند اما در طول روند ساخت این بازی به تدریج از انجام این کار منصرف شده اند. با این حال بنا به دلایلی نظیر مشغله ی کاری یا موارد مشابه، فایل های مربوط به بخش های مورد نظر در نهایت از این بازی حذف نشده اند و به همان ترتیب در میان سایر فایل های مربوط به بازی The Witcher 3: Wild Hunt باقی مانده اند. حال یکی از علاقه مندان این بازی تمامی فایل های پنهان مذکور را در قالب مادی به نام Advanced Witcher Book Collection گرد آوری کرده است تا علاقه مندان به آگاهی از تمامی ریزه کاری های داستانی مربوط به دنیای The Witcher 3: Wild Hunt بتوانند از این موارد آگاه باشند. در واقع به موجب نصب این ماد شاهد افزایش تعداد کتاب ها و یادداشت های موجود در بازی The Witcher 3: Wild Hunt هستیم. مواردی که می توان آن ها را از طریق برخی تاجران حاضر در نقشه ی این بازی خریداری کرد یا این که به موجب گشت و گذار در طول نقشه و انجام برخی فعالیت های ویژه آن ها را به دست آورد. بنا بر این اگر در دنیای مجازی و در درون بازی های کامپیوتری هم همانند دنیای واقعی به امر کتاب و کتاب خوانی علاقه مند هستید می توانید با نصب ماد Advanced Witcher Book Collection بر روی نسخه ی PC این اثر بر دانش خود از دنیای پر رمز و راز سری بازی های ویچر بیافزایید.  

google

facebook

insta

twitter

telegram

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید