با مصوبه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان: اچ‌پی گارانتی رسمی خود را شناخت

0

 

D52A8209-(1)

مصرف کنندگان کالاهای ماشین‌های اداری شامل پرینتر، چندکاره‌ها، پلاتر و اسکنر و تجهیزات شبکه مانند سرورها، سوییچ، و همچنین ابزارهای الکترونیکی همانند لپ تاپ، PC، آل این وان و تبلت از نظر سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان شایسته خدماتی هستند که در بازار کنونی کشور متاسفانه کمتر شاهد هستیم.

خدمات پس از فروش برای مصرف کننده‌های این اقلام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به همین دلیل پیرو اجرای طرح سامان‌دهی شرکت‌های ارایه دهنده گارانتی بازار آی‌تی که توسط سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان انجام شده است، شرکت‌های ارایه دهنده گارانتی در بازار محصولات آی‌تی مورد بازرسی و ارزیابی قرار گرفتند. در این ارزیابی شرکتهای محدودی که از نظر استانداردهای ارائه خدمات پس از فروش (نظیر فضای کافی، پرسنل متخصص، تجهیزات کافی، انبار قطعات یدکی غنی و اتوماسیون اداری استاندارد) در سطح بالایی قرار گرفتند، موفق به اخذ مجوز ارایه گارانتی شدند. براین اساس، از ابتدای دی‌ماه سال جاری کلیه واحدهای صنفی عرضه کننده محصولات IT موظف شده‌اند که محصولات خود را تنها با گارانتی‌های رسمی و معرفی شده از سوی این سازمان به فروش برسانند.

Image

در این راستا شرکت فالنیک (ایران اچ‌پی) با دارا بودن شرایط استاندارد و مورد درتایید سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان یکی از معدود شرکت‌هایی است که موفق به اخذ مجوز ارائه گارانتی محصولات اچ‌پی در ایران شده است.

اطمینان خاطر از خدمات پس از فروش معتبر، اصلی و مورد تایید سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، از مواردی است که برای مصرف کنندگان ابزارهای الکترونیکی و اداری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و طرح سامان‌دهی شرکت‌های ارایه دهنده گارانتی خواهد توانست اطمینان مصرف کنندگان را به بازار کنونی کشور برگرداند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید