با هدست CRONOS RGB 7.1 حرفه ای حمله کنید!

0

با هدست CRONOS RGB 7.1 حرفه ای حمله کنید!

شرکت تایوانی و خوش نام Thermaltake،دارای یک برند تحت امر به نام Tt eSPORTS است. Tt eSPORTS تولید کننده تجهیزات گیمینگ،جانبی و …است.جدید ترین محصول این برند،می تواند گیمرهای خوش ذوق و کاربران اهل مودینگ را تحت تاثیر قرار دهد.با ما همراه باشید.

دفتر Tt eSPORTS واقع در تایپه،تایوان،به طور رسمی جدید ترین محصول خود را معرفی کرد.این هدست تحت عنوان CRONOS RGB 7.1 عرضه خواهد شد.این محصول،یک هدست تخصصی است که علاوه بر قابلیت های گیمینگ،پتانسیل لازم به منظور ارائه موسیقی هایی با بیت ریت بالا و فیلم های دالبی دیجیتال را داراست.3 قسمت از بدنه هدست دارای دیودهای نورانی است.این دیودها قادر به ایجاد 256 رنگ متفاوت در 7 پروفایل مختلف هستند.

دو عدد درایو “نئودیمیم” در سایز 40 میلی متر،در کاپ ها جا خوش کرده اند.این درایوها از فناوری صدای دیجیتال در شبیه ساز 7.1 برخوردار هستند.این شبیه ساز در یک ترکیب نرم افزار-سخت افزار،صدای فراگیر 7.1 را شبیه سازی می کند.از دیگر مشخصات فنی آن می توان به قابلیت تولید صدای 16 بیت و 48 کیلوهرتز اشاره کرد.

CRONOS RGB 7.1 از یک نرم افزار اختصاصی برخوردار است؛پیشنهاد ما به شما،Default کردن تمامی تنظیمات صوتی در سیستم عامل،و تست پروفایل (EQ) های این نرم افزار است.12 اکولایزر متفاوت به صورت پیشفرض بر روی آن آماده شده است.از جمله این اکولایزرها می توان به پروفایل های بازی مانند RTS،ARPG و FPS اشاره کرد.این اکولایزرها،قادر به کنترل یک تابع 10 باندی هستند.

متریال های استفاده شده در این محصول،بسیار با دقت انتخاب شده است.پارچه مورد استفاده از LYCRA تامین شده است.ضخامت ابرهای قرار گرفته بر روی گوش،به 25 میلی متر می رسد.این طراحی در استفاده های طولانی مدت بسیار ارگونومیک است.قابلیت چرخش و خمیدگی کامل میکروفون نیز امتیازاتی مشابه را در اختیار کاربران قرار می دهد.در نهایت،هدست CRONOS RGB 7.1 با قیمت 69 دلار،رقیبی جدی برای محصولات مشابه در بازار خواهد بود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید