با چرخان همکار شوید!

0

با سلام

 

Charkhan-namad100-1

وب‌سایت چرخان، به عنوان یکی از جامع ترین وب سایت های خودروی کشور، با فعالیت در زمینه خودرو و تجهیزات و فناوری‌های وابسته، تصمیم دارد تا تیم نویسندگان و مترجمین خود را تکمیل نماید. به همین خاطر بر آن شدیم تا از شما عزیزان علاقه‌مند به این حوزه و یا متبحر در ترجمه، دعوت کنیم تا به ما بپیوندید?

اگر بخواهیم نگاهی به شاکله اصلی سایت بیندازیم، اکثرا از افرادی تشکیل شده که سابقه حضور فعال در دنیای مجازی وب را دارند و هم اینک نیز حرفه اصلی آن‌ها در همین حوزه (حالا چه به صورت نویسنده، مترجم، خبرنگار، سردبیر و…) است.?

به همین منظور علاقه‌مندیم تا از عاشقان دنیای خودرو دعوت کنیم تا به جمع ما در چرخان بپیوندند و با کمک آن‌ها نقاط قوت خود را قوی‌تر و نقاط ضعفمان را کم‌رنگ‌تر کنیم.?

A business team shaking hands to seal a deal

چرخان، قصد دارد تا همچنان تیم نویسندگان خود را تکمیل کرده و به دنبال آن بخش‌های گسترده‌تری را نیز تعیین نمایید. گفتنی است چرخان، همکار و شریک تجاری مجموعه آی‌تی‌رسان(ITResan) است. 

پس اگر عاشق هستید، لحظه‌ای درنگ نکنید و به جمع ما در دنیای صمیمی چرخان بپیوندید. قصد داریم تا همچنان تیم نویسندگان خود را تکمیل کرده و به دنبال آن بخش‌های گسترده‌تری را نیز تعیین نماییم.

لازم به ذکر است ، مبلغی جهت جبران بخشی از زحمات شما خوبان به عنوان حق الزحمه در نظر گرفته شده که پس از پیوستن به تیم ثابت چرخان، در پایان هر ماه وارد حساب‌تان خواهد شد!???

برای آغاز همکاری با ما تنها کافی است که مشخصات کامل خود اعم از نام و نام خانوادگی، سن، محل سکونت، شماره تلفن و سابقه کار به همراه پیشنهادات خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید . ✍

Charkhan.com@gmail.com

امیدواریم بتوانیم با همکاری و کمک شما، روز به روز بهتر شویم. 

تیم چرخان دات کام 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید