با کیس جدید آلومینیومی EMPIRE از کمپانی X2 آشنا شوید

0

با کیس جدید آلومینیومی EMPIRE از کمپانی X2 آشنا شوید

هر روزه اخبار جدیدی در خصوص معرفی مادربورد، واتر کولر، کارت گرافیک و موارد مشابه آنها منتشر می شوند. در همه حالات این قطعات می بایست درون یک کیس با کیفیت و با طراحی متناسب به منظور تهویه بهینه و… قرار گیرند. البته این تنها یک روی سکه است و بسیاری از کاربران زیبایی کیس را نیز در اولویت های اصلی خود قرار می دهند. در چنین شرایطی کمپانی X2 کیس  آلومینیومی جدید خود را معرفی کرده است.

این کیس بر پایه استاندارد ATX در خصوص مادربورد ها تولید شده است و از ویژگی های آن می توان به توانایی نصب واترکولر با رادیاتور 360 میلیمتری، دو پورت USB 2.0، دو پورت USB 3.0، ساپورت هم زمان 7 فن خنک کننده  120میلیمتری، HD-AC97 Audio و فیلتر های قابل جدا سازی در هر زمان اشاره کرد. از دیگر ویژگی های این کیس نیز می توان به پشتیبانی ازکارت گرافیک با طول 400 میلیمتری، طراحی جدید کف کیس به منظور افزایش بازدهی، عملکرد کولر پاور و یک فن 120 میلیمتری RGB بر روی خود کیس و ساپورت سه هارد 3.5 اینچی  اشاره کرد. همچنین بخش پایین کیس شاهد کاوری برای پوشاندن پاور سیستم به منظور زیبایی هرچه تمام تر داخل کیس هستیم .این کیس دارای دو سال گارانتی بوده و برچسب قیمت بالای  165 دلاری آن  هیچ حرفی برای گفتن باقی نمیگذارد!

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید