با 14 هتل برتر جهان با بالاترین سطح تکنولوژی آشنا شوید (قسمت اول)

0

با 14 هتل برتر جهان با بالاترین سطح تکنولوژی آشنا شوید (قسمت اول)

آیا به دنبال یک تجربه منحصر به فرد هستین؟ آیا دوست دارید یک ربات چمدان های شما را در هتل تحویل بگیرد؟ دوست دارید در زمین گلف مجازی، گلف بازی کنید؟ ما شما را با 14 هتل با بالاترین سطح تکنولوژی از سراسر جهان آشنا میکنیم. با ما همراه باشید.

 

1- کالیفرنیا؛ هتل Aloft Cupertino

این هتل مجهز به ربات هایی پیشخدمتی است که در کنار استخر به شما حوله میدهد، در اتاق شما به شما تنقلات و وسایل مورد نیاز را تحویل میدهد. این ربات در اطراف آسانسور میچرخد و زمانی که به طبقه مورد نظر رسید به شما هشدار میدهد! اتاق های این هتل مجلل و مجهز به تلویزیون اپل میباشند. کمترین هزینه اقامت در یک اتاق این هتل 130$ است.

2- نیویورک؛ هتل Yotel

این هتل مجهز به رباتی به نام Yobot است که با خیال راحت چمدان و بار سفر شما را در یکی از 150 صندوق خود نگه میدارد. برای پس گرفتن آن تنها کافی است که پین کد که در لحظه ورود به شما داده شده و نام خانوادگی خود را به ربات بدهید. تکنولوژی چشم گیر دیگر این هتل قدرت پردازش برای بررسی اتاق های آن است بصورتیکه تخت ها به موتوری مجهز هستند که میتواند یک طبقه بالاتر رود و یک طبقه فضا در زیر تخت ایجاد شود. هزینه یک شب اقامت در این هتل در اقتصادی ترین حالت 135$ است.

3- سیاتل؛ هتل 1000

این هتل لوکس مجهز به یک زمین گلف مجازی است که به شما اجازه میدهد تا در 50 تا از بهترین زمین های گلف جهان بازی کنید. دو جایگاه گلف در هتل وجود دارد که مهمان به سادگی بر روی چمن می ایستد و به توپ ضربه میزند و توپ بر روی صفحه نمایش زمین گلف مجازی حرکت میکند. سیستم ردیابی مادون قرمز و بیش از 680 سنسور، سرعت توپ، چرخش و مسیر حرکت توپ را پیگیری میکنند تا به احساس شما از تجربه بازی گلف واقعی باشد. همچنین سنسور در اتاق براساس تشخیص حرارت بدن است و خدمتکاران هتل اجازه ی ورود ندارند. تمام اتاق های هتل تنظیمات هوشمند برای دمای هوا دارند. همچین یخچال اتاق نیز هوشمند است و زمانی که نیاز به پر شدن مجدد داشته باشد هشدار میدهد. هزینه اقامت در این هتل از 250$ شروع میشود.

4- آمستردادم؛ هتل CityHub

هتلی کم هزینه، با اتاق های جمع و جور از زمان آینده که جایگزین بهتری برای خوابگاه است. اتاق های کوچک این هتل تنها برای یک تخت دو نفره مناسب است. اتاق هایی با وایفای، یک سیستم صوتی و نورپردازی خاص که از طریق یک برنامه قابل کنترل است. اتاق های هتل مجهز به یک پنجره اند که ترس از مکان های بسته را از شما دور میکند و پرده ای دارد برای حفظ حریم شخصی. به مهمان های هتل دستبندی برای باز کردن درب اتاق داده میشود اما مهمان ها مجبور به استفاده از یک حمام عمومی هستند! هزینه یک شب اقامت در این هتل بین 40 تا 60$ است که در فصل هایی که مسافرت زیاد است بیشتر میشود.

5- سنگاپور؛ W Singapore

این هتل در خلیج سنتوسا در سنگاپور است. دارای یک استخر روباز با بلندگوهایی در زیر آب است که به شما اجازه میدهد در هنگام شنا موسیقی گوش دهید. هتل مجهز به خانه کوچکی با  تجهیزات کامل نظیر استخر اختصاصی و DJ و.. است که قیمت این سوئیت رویایی هر شب 8600$ است. نورپردازی این هتل با LED بصورت گسترده حال و هوای خاصی به این هتل داده است. هزینه اقامت در ارزان ترین اتاق این هتل هر شب 273$ است.

6- ژاپن؛ هتل Weird

این هتل در شهر سسبو در جنوب غربی ژاپن واقع است. به این دلیل اسم این هتل Weird (به معنی عجیب غریب) است که تا حد زیادی توسط ربات ها اداره میشود. در قسمت پذیرش هتل یک ربات دایناسور انگلیسی زبان و یک ربات انسان نما ژاپنی وجود دارد. ربات های دربان برای کمک به مهمان ها در پیدا کردن رستوران و موارد دیگر حضور دارند. ربات هایی برای جابجایی بار مهمان ها نیز وجود دارد اما نظافت اتاق ها هنوز توسط انسان ها انجا میشود. قیمت اتاق در این هتل از 350$ شروع میشود.

7- لهستان؛ Blow Up Hall 5050

در این هتل هیچ پذیرشی وجود ندارد، مهمان ها اتاق های خود را پیدا میکنند و با کمک کلید دیجیتالی که هتل به تلفن آنها ارسال کرده است در اتاق را باز میکنند. این هتل تاثیر گرفته از هنر است و هنرهای دیجیتال بسیاری در سراسر هتل نصب و راه اندازه شده است. سیستم عظیمی در لابی هتل نصب شده است که تصاویر مهمانان هتل را با استفاده از عکسهای نظارت نمایش میدهد. قیمت اتاق در این هتل از 103$ شروع میشود.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید