با ADATA بازی های بیشتری را همراه داشته باشید

0

با ADATA بازی های بیشتری را همراه داشته باشید

با گسترش صنعت بازی‌سازی در دنیا حجم بازی‌هایی که ارائه می‌شوند نیز روزبه‌روز بیشتر می‌شود و از این‌رو بازی‌خورهای حرفه‌ای اهمیت داشتن فضای ذخیره‌‌سازی بالا و پرسرعت را بیشتر احساس می‌کنند. شرکت تایوانی ای‌دیتا که پیشرو در صنعت تولید تجهیزات ذخیره‌سازی است خبر خوبی برای بازی‌خورها، به‌خصوص کاربران ایکس‌باکس دارد!

کنسول‌های بازی Xbox One در حال حاضر 1 ترابایت هارددیسک داخلی دارند که باعث می شود استفاده‌کنندگان با کمبود فضای ذخیره مواجه شوند چون اکثر بازی ها در حدود 50 گیگا بایت ارائه می‌شوند که شامل به روز رسانی ها و داده‌های اضافی قابل دانلود نیز هست. در این مواقع هاردیسک HD650X ای‌دیتا مورد نیاز است. کاربران می‌توانند نسخه 2 ترابایتی این هارددیسک را تهیه کنند که دو برابر کنسول بازی ظرفیت داشته و فضای مورد نیاز برای کاربری فعلی و نسخه‌های آتی را فراهم می‌کند. با استفاده از HD650X استفاده کنندگان از Xbox مجبور نخواهند بود به هنگام تهیه بازی های جدید، نسخه‌ها و بازی‌های قبلی را پاک کنند. استفاده از HD650X ضروری به نظر می‌رسد به خصوص هنگامی که خریداران بتوانند با طرح طلایی Xbox ماهیانه بازی های رایگان دانلود کنند که در این صورت به فضای زیادی برای دخیره‌سازی نیاز خواهد بود.

HD650X بر مبنای مدل مستحکم HD650 طراحی شده است. این مدل دارای پوشش سختی است که آن را مقابل ضربات و سقوط از ارتفاع محافظت می‌کند و برای بازی کنندگان مناسب است. برای شباهت و انطباق کامل با Xbox محصول HD650X با زمینه های سبز و مشکی (همانند لوگوی Xbox) طراحی شده است.  ای‌دیتا همزمان با این محصول، هاردیسک دیگری را نیز معرفی کرد که به ذوق کاربران خاص گجت‌ها خوش می‌آید! HD710M بر مبنای محصول مقاوم و مستحکم HD710 طراحی شده است. این محصول استاندارد IEC IP68 را با موفقیت سپری کرده است که به معنای مقاومت در عمق 150 سانتیمتری آب به مدت 60 دقیقه و حفاظت کامل در مقابل گرد و غبار است. این محصول استاندارد نظامی ارتش آمریکا MIL-STD-810G 516.6 را نیز با موفقیت گذرانده و به معنای مقاوت در برابر ضربات حاصل از سقوط از ارتفاع است . طراحان ADATA ظاهر استتار در جنگل را برای مدل HD710M برگزیده اند که باعث می شود ویژگی های مقاوم بودن آن بیشتر به نظر آید. برای طرفداران محصولات نظامی این محصول یک طراحی جذاب خواهد بود. HD710M و HD650X از پوشش سیلیکونی مقاوم با لایه های چندگانه ساخته شده اند که حفاظت در برابر آسیب را افزایش می دهند.  و HD 650X با درگاه های سیستم عامل هایی مانند Windows 10 و New Xbox One Experience کار می کنند که نیاز به درایور ندارند با استفاده از رابط USB 3.0 تا 5 گیگابیت بر ثانیه را می توان انتقال داد. لذا با استفاده از HD650X به عنوان یک هارد دیسک خارجی می توان از سرعت بالاتری در نصب بازی ها و اجرای آن ها نسبت به هارد دیسک داخلی Xbox  لذت برد. 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید