بتمن یکی دو روز دیگر باز می گردد

0

بتمن یکی دو روز دیگر باز می گردد

شرکت راک استدی که در نسل قبل توانسته بود یکی از سرشناس ترین قهرمانان کتاب های مصور شرکت دی سی کمیک را در دنیای بازی های کامپیوتری دو باره به اوج باز گرداند، در نسل جدید قصد تجربه کردن افق های تازه ای را در سر می پروراند و از همین رو ساز جدایی را خیلی زود به نواختن در آورد. آن ها شخصیت محبوب بتمن را با سری بازی های Arkham به ماجراجویی تازه ای آوردند و این قهرمان کلاسیک را در دنیای بازی های کامپیوتری به اوج قله ی درخشش و محبوبیت رساندند. با این حال اعضای شرکت راک استدی نمی خواستند که تا آخر عمر شان بتمن بسازند و به همین دلیل تصمیم به جدا کردن راه خود از سری بازی های Arkham گرفتند. در واقع بازی Batman Arkham Knight قرار بود به نوعی خداحافظی رسمی اعضای شرکت راک استدی با مجموعه بازی های Arkham و شخصیت بتمن باشد و همگان دوست داشتند که این خداحافظی در اوج شکوه و هیجان بر گزار شود. البته در مورد کنسول های خانگی این امر کم و بیش رقم خورد اما در رابطه با پلتفرم PC اوضاع آن گونه ای پیش نرفت که بسیاری انتظارش را داشتند.

در واقع اشکالات فنی ریز و درشتی که در نسخه ی PC بازی Batman Arkham knight وجود داشت، خداحافظی اعضای راک استدی با هوادارن بتمن بر روی این پلتفرم را به نحو تراژیکی رقم زد و افتضاح به وجود آمده حتی تا آن جایی پیش رفت که ناشر این بازی یعنی شرکت برادران وارنر مجبور به جمع آوری بازی Batman Arkham knight از روی شبکه ی استیم و پیشخوان اکثر خرده فروشی های نام آشنا شد. در واقع شرکت برادران وارنر توانست رکورد یوبی سافت را در زمینه ی انتشار یک بازی افتضاح بزند و ایراد های فنی فراوان موجود در نسخه ی PC بازی Batman Arkham knight موفق به رو سفید کردن نسخه ی PC بازی Assassin’s Creed: Unity شد. در این میان عده ای معتقد بودند که ناشر این اثر در حین انجام فرآیند پورت نسخه ی PC کوتاهی کرده است و حتی در دوران اوج مشکلات فنی نسخه ی جدید سری بتمن، گفته می شد که شرکت برادران وارنر با وجود اطلاع داشتن از مشکلات ریز و درشت نسخه ی PC بازی Batman Arkham knight اقدام به انتشار این اثر به بازار کرده است (همچنین عنوان می شد که تیم پورت این بازی از تعداد افراد بسیار ناچیزی تشکیل شده اند). به هر حال فعالان حاضر در شرکت برادران وارنر به همراه اعضای شرکت راک استدی خیلی زود مشغول حل این مشکل شدند و در ادامه ی کار شاهد این نکته بودیم که گروهی از مهندسان فنی شرکت انویدیا نیز برای حل این مشکل به کمک ناشر و سازندگان این بازی آمدند. پس از ارائه شدن پچ های متعدد در طی ماه های اخیر برای بازی Batman Arkham knight که در واقع بیشتر حکم چسب زخم را داشتند، به نظر می رسد که چشم انتظاران این بازی بر روی پلتفرم PC بالاخره ظرف روز های آینده شاهد بازگشت قهرمان سیاه پوش شهر گاتم به روی شبکه ی استیم خواهند بود. بنا بر گفته های ناشر این اثر یعنی شرکت برادران وارنر، نسخه ی PC بازی Batman Arkham knight در تاریخ 28 اکتبر امسال دوباره منتشر خواهد شد و این بار علاقمندان این بازی بر روی پلتفرم مذکور می توانند از تجربه ای بی اشکال بهره مند شوند. ضمن این که در همین تاریخ شاهد انتشار پچ جدیدی نیز برای این بازی خواهیم بود تا توسط نصب آن دارندگان نسخه ی PC بازی Batman Arkham knight بتوانند همچون همتایان کنسول دار شان از تمامی محتوا های اضافه ای که تا کنون برای این بازی منتشر شده است بهره مند شوند. قابلیت هایی نظیر اسکین ها و مد های جدید در کنار برخی مراحل تازه که گوشه هایی از اطلاعات مربوط به آن ها را می توانید در این مطلب مشاهده نمایید. به هر حال انتشار نسخه ای بی اشکال از بازی Batman Arkham knight به شکل رسمی آن هم پس از چهار ماه انتظار، مسلماً خبر خوبی برای دارندگان پلتفرم PC محسوب می شود و آن ها انتظار دارند که پس از این همه مدت عاقبت بتوانند تجربه ای روان و کاملاً بی ایراد را از بازی محبوب خود داشته باشند.

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید