بجنگیم، “قطر” را هم شکست می‌دهیم

0

خبرگزاری میزان – کارشناس هندبال ایران با اشاره به نزدیکی مسابقات انتخابی المپیک گفت: با توجه به حضور چهار لژیونر در اردو و همبستگی بالای بازیکنان مطمئن هستم که اگر بجنگیم، هندبال ایران توانایی شکست تیم چند ملیتی قطر را هم دارد و المپیکی می‌شود.

بجنگیم، به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، سیف الله حیدرپور اظهار کرد: خوشحالم که سرانجام در این دوره تیم ملی هندبال ایران با تمام توان به میدان می‌رود و برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کند. انشاءالله همبستگی شکل گرفته بین بازیکنان سبب خیر شود تا تیم ملی به موفقیت برسد. اگر چه تیم ملی ایران در رقابت های چهارجانبه تونس دو بازی را واگذار کرده اما نباید گلایه کرد. ما برای نتیجه بازی تدارکاتی نمی کنیم، بلکه برای شناسایی نقاط ضعف تیم ملی تلاش می کنیم. امیدوارم بازیکنان در قالب همین بازی ها به هماهنگی لازم برسند و نتیجه لازم را در انتخابی المپیک بگیریم.
 
وی درباره حضور ایران در مسابقات انتخابی المپیک قطر افزود: گروه ما در دور مقدماتی خیلی سخت است اما هیچ چیزی در ورزش غیرممکن نیست. همه دنیا می دانند که قطر نایب قهرمان جام جهانی است و تیم ملی‌اش بهترین بازیکنان جهان را دارد اما همین که تیم ملی ایران در این مسابقات بجنگد برای ما راضی کننده است. این نیست که قطر غیر قابل شکست باشد. ما نباید ناامید باشیم. باید در این مسابقات هم با تمام توان بجنگیم. اگر هم دوم شویم باز هم شانس خواهیم داشت.
 
کارشناس هندبال ایران با توجه به همگروهی ایران و قطر در دور مقدماتی تاکید کرد: در دور مقدماتی زیاد فرق نمی کند که اول یا دوم شویم. بهتر است که اول شویم که بتوانیم راحت‌تر به فینال برسیم. کره جنوبی هم تیم بسیار سرعتی و خوبی است. قطر اما تیم قدرتی و سرسختی است. حریفان اصلی تیم ایران همین ‌ها هستند. با توجه به اینکه بازیکنان ایرانی انگیزه زیادی دارند و سجاد و الله کرم استکی، دانیال کومایش و علیرضا موسوی هم در ترکیب هستند و برای تیم ملی می جنگند، به موفقیت تیم ملی امیدوار هستیم. ما در بازیهای آسیایی گوانگجو هم فکر نمی کردیم تیم موفق شود ولی این اتفاق افتاد.
 
انتهای پیام/

خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید
محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید