بدنه یکپارچه فلزی برای G5 ال جی

0

بدنه یکپارچه فلزی برای G5 ال جی

مطمئنا بسیاری از طرفداران کمپانی کره ای ال جی هم مانند مدیران این شرکت اعتقاد دارند سال 2015 سال خوبی برای آنها بوده است. معرفی G4 در بهار و بازخوردهای بسیار مثبت از سوی کاربران که منجر به افزایش حوزه نفوذ ابزارهای این شرکت شده و همچنین معرفی V10 در ماه های پایانی سال که تحسین عده بسیاری را برانگیخت و نشان داد ال جی برای آینده تلفن های هوشمند خود برنامه های ویژه ای دارد، همه نشان دهنده این نکته هستند که باید در سال آینده نیز منتظر خبرهای خوبی از این برند محبوب باشیم. همان طور که پیش بینی می شود احتمالا بهار سال آینده پرچم دار بعدی این کمپانی نیز رونمایی خواهد شد که اگر تغییری در سیاست های نام گذاری ال جی به وجود نیاید می توان گفت قرار است با G5 روبرو شویم. حالا خبر رسیده که ال جی هم قرار است سال آینده به استاده از بدنه یکپارچه فلزی روی بیاورد.

همان طور که دیروز هم در مقاله ای به این نکته اشاره کردیم، با وجود محبوبیت گوشی هایی مانند G4 که از چرم در بدنه خود استفاده می کنند، اما استاندارد حال حاضر تلفن های پرچم دار استفاده از فلز است. موفقیت اپل و سامسونگ هم نشان دهنده همین نکته می باشد و شاید به همین دلیل هم هست که ال جی تصمیم گرفته سال آینده به جمع استفاده کنندگان از بدنه یکپارچه فلزی بپیوندد. البته امسال تغییر سیاست سامسونگ و معرفی زودهنگام Galaxy S7 باعث می شود زمان عرضه این دستگاه و G5 به هم بسیار نزدیک تر باشند و در نتیجه رقابت بسیار سنگینی بین این دو غول کره ای به وجود خواهد آمد. البته خبر استفاده از بدنه فلزی در G5 هنوز در حد یک شایعه است و باید با تردید به آن نگاه کرد، با این حال می توان گفت اگر این خبر تائید شود، ال جی راه درستی را در پیش گرفته است. باید صبر کرد و دید در آینده چه اطلاعات دیگری از این دستگاه منتشر خواهد شد.

 

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

 
برای با خبر شدن از آخرین اطلاعات در زمینه تجهیزات الکترونیک، بازی ها و مطالب مختلف در زمینه تکنولوژی، کانال وب سایت سخت افزار در تلگرام را فراموش نکنید. اگر آخرین نسخه از این برنامه را روی موبایل یا رایانه نصب کرده اید تنها با کلیک کردن (یا تپ کردن) روی آدرسhttps://telegram.me/sakhtafzarmag می توانید در کانال ما عضو شوید. همچنین برای اطلاع از دقیق ترین مشخصات و قیمت های گوشی های هوشمند در بازار ایران می توانید به وب سایت کالای ما به نشانی http://kala.sakhtafzarmag.com مراجعه کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید