برانکو: از تلاش بازیکنانم راضی‌ام

0

ورزش > لیگ برتر – تسنیم نوشت:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد تیمش در تمرینات روزهای اخیر ابراز رضایت کرد.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری امروزش در ورزشگاه درفشی‌فر ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بعد از مدتی دارم کنفرانس خبری برگزار می‌کنم. اجازه بدهید اول من صحبت کنم و بعد شما. ما در تعطیلات تمام تلاش خود را کردیم تا تیم را آماده کنیم و از تلاش بازیکنانم راضی هستم. در این مدت کفشگری و اومانیا به شرایط بازی رسیدند.

وی ادامه داد: هم خبرنگاران و هم هواداران همیشه در تمرینات ما حضور دارند و در این مدت هم دیدید که ما چقدر خوب تمرین کردیم و بازیکنان چه تلاش خوبی داشتند. فقط تنها مشکل آنجا بود که تیم را به صورت کامل در اختیار نداشتیم، اما از این تعطیلات بهره لازم را بردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره نتایج تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ترکمنستان و گوام خاطر نشان کرد: خوشحالم که تیم ملی در دو بازی گذشته‌اش نتایج خوبی گرفت. طبیعی است که مهمترین مسئله برای تیم ملی کسب سه امتیاز است و مهم نیست چه کسی گل بزند، اما خوشحالم که در بازی با گوام چهار گل از شش گل ایران را بازیکنان پرسپولیس به ثمر رساندند.

برانکو افزود: طبیعی است انتظار دارم بازیکنان ملی‌پوش‌مان همان‌طور که در تیم ملی مؤثر هستند در پرسپولیس هم به همین صورت انگیزه داشته باشند و نتایج اخیر تیم ملی بتواند انگیزه آنها را برای حضور در پرسپولیس بیشتر کند.

وی با بیان اینکه بازی کردن در چمن مصنوعی دشوار است و باعث ایجاد مصدومیت می‌شود درباره دیدار روز شنبه پرسپولیس مقابل استقلال اهواز در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر تصریح کرد: همچنان هدف ما کسب عنوان قهرمانی است و از این هدف عقب ننشسته‌ایم. ما یکی از شانس‌های قهرمانی هستیم و انتظار داریم در آینده بازی‌های باکیفیت‌تری ارائه دهیم. البته ما هیچ حریفی را دست‌کم نمی‌گیریم و معتقدیم که همه حریفان ما سخت هستند، فقط نباید تمرکز و نظم‌مان را از دست بدهیم، چون تیم حریف انگیزه فراوانی دارد و شناختش هم از ما خوب است.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: استقلال اهواز موفق شده سپاهان را متوقف کند و مطمئنم با انگیزه مقابل ما بازی کنند. ما هم با تمرکز و کیفیت بالا می‌خواهیم از ضعف حریف استفاده کنیم و پیروز شویم.

برانکو در واکنش به اینکه در مصاحبه روز گذشته با یکی از روزنامه‌ها گفته عالیشاه و طارمی باید مراقب زندگی شخصی‌شان باشند، گفت: همه می‌دانند که من خیلی کم در مورد بازیکن خاصی صحبت می‌کنم. اگر بخواهم به کسی تذکر بدهم یا حتی در موارد معدود از کسی تعریف کنم در رسانه‌ها این کار را انجام نمی‌دهم، بلکه رودررو با خود بازیکن صحبت می‌کنم. من نمی‌دانم از قول من چه نوشته‌اند، اما در آن مصاحبه گفتم هر بازیکنی ممکن است در بحران قرار بگیرد، به همین خاطر باید خودش را حفظ کند، ضمن اینکه طبیعی است هر بازیکنی دچار نوسان شود.

 

 

 

251 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید