برترین اپلیکیشن‌های بهمن ماه

0

گیگر :

اپلیکیشن‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند یا به تازگی ارائه شده‌اند یا به‌روزرسانی جدیدی برایشان ارائه شده است.

فودی (Foodie)
اگر اهل عکس گرفتن از غذاهایی هستید که یا درست می‌کنید یا می‌خورید، این اپلیکیشن برایتان مناسب است. فودی هم برای اندروید و هم برای آی‌او‌اس ارائه شده است. این اپلیکیشن چند قابلیت خاص دارد که به شما کمک می‌کند عکس‌های بهتری بگیرید. به عنوان مثال اگر گوشی شما کاملاً روی یک بشقاب غذا افقی باشد، به شما اطلاع می‌دهد. همچنین می‌توانید عکس خود را ویرایش کنید و فیلترهای مختلفی را به کار بگیرید.

اِورآلبوم (Everalbum)
اورآلبوم یکی از صدها اپلیکیشن مختص عکس است که می‌خواهد عکس‌های فیس‌بوک، اینستاگرام و دیگر سرویس‌های محبوب را در یکجا گردهم آورد تا دسترسی کاربر به آن‌ها راحت شود.
از نوامبر سال گذشته این اپلیکیشن عملکرد خوبی در آی‌او‌اس داشته و حالا برای اندروید نیز ارائه شده است.

اوکی‌دو‌دیس (OKDOTHIS)
از آنجا که دوربین گوشی تنها برای ثبت عکس غذا و سلفی طراحی نشده، این اپلیکیشن سعی دارد شما را مجبور کند تا از موضوعات خاصی مانند درختان در زمستان عکس بگیرید.
همچنین شما می‌توانید چالش ایجاد کنید و از دیگران بخواهید آن چالش را انجام دهند.

کیبورد هاب مایکروسافت
اپلیکیشن هاب (Hub) فایل‌های آفیس ۳۶۵، محتوای کپی‌شده، فهرست افراد و میانبرهای کارآمد دیگری را مستقیم روی کیبورد قرار می‌دهد تا در صرف زمان صرفه‌جویی شود.

مِنی‌ثینگ (Manything)
این اپلیکیشن گوشی قدیمی شما را به یک دوربین امنیتی تبدیل می‌کند. حالا این اپلیکیشن برای آی‌او‌اس و اندروید به‌روزرسانی شده تا به هنگام حرکت چیزی در مقابل دوربین، به صورت اتوماتیک شروع به ضبط کند و اگر از طریق دستگاه دیگری به صورت زنده از این دوربین استفاده می‌کنید، میزان پوشیدگی را کاهش دهد.

cover

پاسخ دهید