برترین روغن های گیاهی برای انواع پوست

0

گیگر:

برترین #روغن های گیاهی برای انواع پوست

 

چگونه بر حسب نوع پوست #روغن صورت انتخاب کنیم؟

 

وب سایت نازوب، با توجه به تحقیقات به عمل آمده و بررسی خواص و فواید انواع #روغن های گیاهی در این بخش به معرفی برترین و بهترین #روغن های گیاهی مناسب برای انواع پوست اشاره می کنیم.

 

حال وقت آن است که از مرطوب کننده و کرم های آب رسان شیمیایی دست بکشید و به #روغن های گیاهی توجه خاصی پیدا کنید چرا که با ماساژ مداوم بر روی پوست صورت و بدن بهترین و اثر بخش ترین نتیجه را خواهید دید.

 

با ما (نازوب) همراه باشید…

 

#روغن acial

امروزه بسیار معروف است چون باعث درخشندگی و تابندگی پوست می شود و بیشتر از 50 نوع روغن صورت در مغازه ها قابل دسترس است و هر کسی بر حسب نوع پوستی که دارد یکی از آنها را استفاده می کند که نتایج باورنکردنی به همراه دارد. در این مقاله از سایت نمناک به انواع پوست و #روغن ها می پردازیم.

 

روغن گیاهی مناسب انواع جنس پوست

 

برترین روغن های گیاهی برای انواع پوست

 

بهترین روغن گیاهی پوست های خشک و چرب

1. پوست های معمولی : افرادی که پوست معمولی دارند از بهترین نوع پوست برخوردار هستند و باید از روغن های نارگیل، زیتون، دانه انگور و ارگان روزانه برای چرب کردن پوست استفاده کنند.

 

2. پوست های حساس :افرادی که پوست حساس دارند باید محتاط عمل کنند چون ممکن است گاهی اوقات منجر به خراشیدگی، خارش و تورم پوست شود

 

و باید از روغن های زیتون، بابونه و گل یاس برای آبرسانی و انعطاف پذیری پوست استفاده کنند و همچنین این روغن ها برای درمان آکنه و جوش هم موثر است.

 

3. پوست های پیر و سالخورده : افرادی که پوست پیری دارند باید از روغن های حاوی آنتی اکسیدان استفاده کنند که از چین و چروک پوست جلوگیری کنند.

 

روغن کندر، رز و آرگان برای آبرسانی و جوانسازی پوست بسیار موثر است چون حاوی آنتی اکسیدان است.

 

4. پوست های خشک : افرادی که پوست های خشک دارند معمولاً با خشکی و خارش پوست مواجه می شوند و انتخاب درست روغن بسیار مهم است.

 

روغن جوجوبا، نارگیل و زیتون سریع جذب پوست می شوند و آب پوست را فراهم می کنند و به آسانی این مشکل را رفع میکنند.

 

5. پوست های چرب : اگر پوست چربی دارید باید روغنی را انتخاب کنید که سبوم و چربی پوست را کنترل کند و به همین منظور پوست خود را خشک نگه دارید و از روغن سرو، آرگان ، لیمو و ترنج برای تغذیه پوست استفاده کنید.

 

6. کنترل جوش : اگر پوست خشک یا چربی دارید که با جوش و روزنه هایی همراه است، باید از روغن های حاوی آنتی اکسیدان استفاده کنید

 

که در درمان جوش و لک های تیره پوستی مناسب است به همین منظور به شما روغن اسطوخودوس، گل شمعدانی و نعناع هندی را پیشنهاد میکنیم.

 

7. پوست های ترکیبی : درمان این نوع پوست دشوار است چون نه خشک است و نه چرب اما به شما روغن

 

پرتقال، زیتون، نعناع هندی و اسطوخودوس را پیشنهاد می کنیم چون پوست را متعادل میکند.

 

 

منبع: نازوب – www.nazweb.ir[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید