بررسی اشتغال زنان و تاثیر آن در حفظ زندگی با «بیم و امید»

0

گیگر:

مستند «بیم و امید» در برنامه جدید خود با نگاهی ویژه به تاثیرات اشتغال زنان بر بستر خانواده می‌پردازد.

به گزارش بولتن نیوز، مستند «بیم و امید» در برنامه سه شنبه ۹ شهریورماه خود نگاهی ویژه به تاثیرات اشتغال زنان بر بستر خانواده داشته و با حضور قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به واکاوی این مساله می پردازد.

http://giger.ir/wp-content/uploads/2016/09/2191564.jpg


برنامه «بیم و امید» که با اجرای علی درستکار به بحران طلاق و عوامل پیرامون آن می پردازد در این قسمت میزبان مهدی امیری اصفهانی قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه و شهرام وزیری روانشناس خواهد بود تا پیامدهای مختلف اشتغال زنان را در سست شدن پایه های زندگی مشترک بررسی کند.

این مجموعه با حضور مهمانان مختلف و نمایش بخش های مستند تلاش دارد عوامل مختلفی را که منجر به بحران طلاق و گسست بنیان خانواده ها می شود در تحلیلی کارشناسی مورد بررسی قرار دهد.

تاکنون مسائلی چون تاثیر روابط بلندمدتِ زوجین قبل از ازدواج، عدم توجه به اختلافات فرهنگی، عدم صداقت و پنهانکاری طرفین، ارائه پیشنهاد ازدواج از سوی خانم، آسیب های ازدواج مجدد و … در این برنامه مورد توجه قرار گرفته است.

مستند «بیم و امید» کاری از گروه امور اجتماعی شبکه دو با مشارکت مرکز رسانه قوه قضائیه است که به تهیه کنندگی امیر اکبرزاده و اجرای علی درستکار یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ از شبکه دو سیما پخش می شود.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید