بررسی اپلیکیشن اینستا مسیج: با اینستاگرامی‌ها چت خصوصی داشته‌ باشید!

0

1InstaMessage ساخته شده توسط شرکت MobileTrends، برنامه‌ای در زمینه شبکه‌‌‌ اجتماعی است که به شما اجازه می‌دهد تا با کسانی که در نزدیک شما هستند یا شما آن‌ها را در اینستاگرام می‌پسندید، ارتباط داشته‌ باشید.

جالب است بدانید که ارتباط شما با سایر افراد به‌صورت خصوصی انجام می‌گیرد. اگر پست‌های‌ عمومی در اینستاگرام مورد نظر شما نیست، این برنامه می‌تواند مشکل شما را حل کند. شما می‌توانید به وسیله این برنامه گفتگوی خصوصی داشته‌ باشید، بدون اینکه نگران مزاحمت دیگران در ارتباط خود باشید.

3برای چت کردن با دوستانی است که در اینستاگرام با شما هستند، می‌توانید پس از بررسی پروفایل افراد، گفتگوی خود را با آن‌ها آغاز نمایید.

هنگامی که به سیستم وارد می‌شوید لازم است تا از مشخصات عمومی خود در اینستاگرام استفاده کنید. این به این معنی است که احتیاجی به ثبت‌نام در این برنامه ندارید.

2پس از ورود می‌توانید کاربران ایسنتا مسیج را که در نزدیکی شما قرار دارند وارسی کنید و ارتباط خود را شروع کنید. به‌ عنوان یک ویژگی خاص، لیستی وجود دارد که می‌توانید از آن برای بلاک کردن کسانی که نمی‌خواهید با شما تماس بگیرند، استفاده کنید.

در آخرین نسخه از این برنامه گزینه‌ای در بخش تنظیمات افزوده شده‌ است که به شما اجازه می‌دهد تا در صورتی که نیاز دارید اطلاعات موقعیتی و شهرتان خصوصی باقی بماند، آن‌ها را مخفی

دو اشکال عمده از این نرم‌افزار یکی در پسندیدن یا ارسال نظر روی تصاویر اینستاگرام بوده و دیگری عدم اطلاع‌رسانی در تحویل پیام است. این برنامه به‌راحتی تصاویر را به نمایش می‌گذارد و به طبع می‌بایست راه بهتری برای ارتباط برقرار کردن با تصاویر در آن وجود داشته‌ باشد. از مزایای این برنامه می‌توان به آسانی رابط کاربری و طراحی خوب آن اشاره کرد که استفاده از آن باعث می‌شود تا بتوانید با افرادی تمامی افراد تماس بگیرید.

بنابراین اگر مشتاق هستید تا دوستان اینستاگرامی خود را بیشتر بشناسید، اینستا مسیج گزینه خوبی برای شماست. اما اگر آشنایی کاملی با آن‌ها دارید، بهتر است از برنامه‌های مرسوم چت در این زمینه استفاده کنید.

ویژگی‌های عمده این برنامه شامل موارد زیر است:

  • چت خصوصی با دوستان و کاربران اینستاگرام
  • مرور پروفایل کسانی که شما را می‌پسندند و شروع بلافاصله چت با‌ آن‌ها
  • جستجوی کاربران مشهور اینستا مسیج به‌ طور خودکار به وسیله موتور ارایه پیشنهادات
  • ورود با حساب کاربری اینستاگرام بدون نیاز به ثبت‌نام جدید
  • مشاهده کاربران نزدیک این برنامه و شروع چت با آن‌ها
  • بلاک لیست: انتخاب و منع کاربران از تماس با شما

badge-g

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید