بررسی نرم‌افزار TAP30: مدرن آژانس بگیر!

0

عرصه تکنولوژی است و این روزها همه چیز در حال اینترنتی شدن است. روزی روزگاری آژانس گرفتن برای خود داستانی داشت. با تمام پیشرفت‌ها و افتتاح انواع و اقسام آژانس‌ها و تاکسی‌های تلفنی و … هنوز و هنوز این سیستم، مدرن نبوده و ایرادات زیادی دارد.

وقتی همه به سراغ اینترنت و موبایل و … رفته‌اند، پس از این حوزه نیز باید به تبع سایر مشاغل با تغییراتی بنیادین روبرو شود. حال اگر بخواهید از نقطه‌ای به نقطه‌ای دیگر رفته و پس از تماس با نزدیک‌ترین آژانس منطقه متوجه شوید که تا نیم ساعت دیگر هیچ تاکسی برای ارائه خدمات به شما وجود ندارد، چه کار می‌کنید؟

خب معلوم است، راحت‌ترین کار برداشتن گوشی تلفن و سفارش سرویس از یک آژانس دیگر است؛ اما این روزها کار کمی راحت‌تر شده و نرم‌افزاری‌هایی هستند که برای شما به‌راحتی نزدیک‌ترین خودروی مورد نظر را پیدا کرده و برای ارائه خدمات به سوی شما می‌فرستند.

شاید تاکنون نام نرم‌افزار موبایلی TAP30 به گوشتان خورده باشد. برنامه‌ای که به شما کمک می‌کند بدون هیچ واسطه‌ای به‌راحتی چند کلیک و لمس ساده یک سرویس آژانس سفارش داده و منتظر تماس راننده محترم آن باشید.

بیایید تا باهم کمی این برنامه را زیر رورو کنیم:

ابتدا با مراجعه به کافه بازار، نام نرم‌افزار مسافر TAP30 را سرچ کرده و اقدام به دانلود آن می‌نماییم. پس از دانلود برنامه‌ای با حجم ۴.۵ مگابایت و نصب آن با صفحه زیر روبرو می‌شویم.

start'

وارد قسمت ثبت نام شده و با وارد کردن عناوینی چون نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل ثبت نام کرده و کدی که برایتان از طریق پیامک ارسال شده است را وارد محل مشخص شده می‌کنید.

Tap-30Tap30-2

ثبت نام شما به‌راحتی انجام گرفت؛ خب حال می‌توانید با خیال راحت اقدام به درخواست یک سرویس نمایید.

دقت نمایید که GPS دستگاه باید روشن باشد. آنگاه نقشه پیش روی شما محل تقریبی حضورتان را نشان می‌دهد. با لمس گزینه تائید مبدأ به سراغ انتخاب حدودی محدوده مقصد می‌رویم.

Tap30-3

در این قسمت به طور واضح توضیحات لازم برای شما ارائه می‌شود. به‌راحتی مقصد حدودی خود را روی نقشه مشخص سازید.

Tap30-4Screenshot_2016-07-25-17-00-41

در این قسمت ممکن است به دفعات زیاد با پیام خطای سرور مواجه شوید که به نظر می‌رسد هنوز این نرم‌افزار آماده حجم بالای سفارش‌ها نیست.

پس از انتخاب محدوده مورد نظر هزینه نهایی به شما اعلام می‌شود و به سرعت نرم‌افزار به سراغ انتخاب نزدیک‌ترین راننده به شما می‌رود.

Screenshot_2016-07-25-17-04-58

پس از چند لحظه با پیام راننده پیدا شد مواجه می‌شوید و درخواست شما ثبت می‌شود.

Screenshot_2016-07-25-17-05-07

چند لحظه بعد، TAP30 با پیامکی نام راننده به همراه نوع ماشین، پلاک و شماره تلفن او را برای هماهنگی بعدی ارسال می‌کند.

payamak

توجه داشته باشید که پس از رسیدن به مسیر مورد نظر نیز، پیغامی مبنی بر اتمام سفر به همراه مبلغ قابل پرداخت به راننده برای شما ارسال میشود.

payan-2

 

اما از نکات جالب توجه این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تمامی سرویس‌ها در فصل تابستان باید با کولر و در فصل زمستان با بخاری ارائه میشوند.
  • قیمت‌های ثبت شده از آژانس‌ها کمی ارزان‌تر است.
  • اولین سفر شما تا سقف ۱۵ هزار تومان رایگان خواهد بود.
  • در قسمت رایگان سفر کنید، شما می‌توانید با دعوت هر یک از دوستانتان به او یک سفر رایگان هدیه داده و خود برای سفر بعدی از ۱۵ هزار تومان تخفیف بهره‌مند شوید.

Rayegan-TAp20.

 

البته همان‌طور که گفته شد، این نرم‌افزار هنوز با مشکلاتی نظیر عدم دسترسی به سرور و اتصال مواجه است که قطعا به مرور زمان با افزایش کیفیت این مشکلات برطرف خواهد شد.

hv,vPayanTap30-setting

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید