Sunday 26 March 2017

پیش فروش اینترنتی بلیط قطار

پیش فروش اینترنتی بلیط قطار

پیش فروش اینترنتی بلیط قطار ویژه نوروز ۹۶ برای حرکت در تاریخ (۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۵ فروردین ۹۶) از ساعت ۵ عصر روز یکشنبه ۱۷ بهمن آغاز و تا روز سه شنبه ۱۹ بهمن ادامه خواهد داشت. کاربران گرامی با ورود به سایت سامتیک میتوانند بلیط قطار تمامی شرکت های ریلی ایران اعم از رجا، فدک و سفیر را در تمامی مسیرها به صورت کاملا آنلاین رزرو و خریداری نمایند.
کد خبر : 53620
تاریخ انتشار : جمعه 15 آوریل 2016 - 2:41
0 views بازدید

برنامه ریزی برای سفر

گیگر: ﻣﺰﯾﺘﮫﺎی ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﻣﺴﺎﻓﺮت : اﻧﺘﺨﺎب ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﺮﯾﻦ زﻣﺎن ﺑﺮای اﻧﺠﺎم ﺳﻔﺮ ﺑﺎ ﺟﮫﺖ ﮔﯿﺮی ﺑﻪ ﺳﻮی اھﺪاف (ﺗﻮرﯾﺴﺘﯽ، اﻗﺘﺼﺎدی، زﯾﺎرﺗﯽ و …) ﺑﺎﻻﺑﺮدن ﺳﻄﺢ ﺗﺎﻣﯿﻦ اھﺪاف ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﺷﺪه ﺑﺎ اﻧﺘﺨﺎب ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﺮﯾﻦ زﻣﺎن ﺑﺮای اﻧﺠﺎم ﺳﻔﺮ و اوﻟﻮﯾﺖ ﺑﻨﺪی زﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ھﺎیﻣﺴﺎﻓﺮﺗﯽﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺳﺎزی ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ھﺎی ﻋﻤﻠﯿﺎﺗﯽ ﺑﺎ ﻧﯿﺎزھﺎ و ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﯾﮫﺎی ھﺪف ﮔﯿﺮی ﺷﺪه ﺟﮫﺖ اﻧﺠﺎم ﻣﺴﺎﻓﺮت اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯿﺰان ﺑﮫﺮه وری ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ھﺎی […]

گیگر:

V1420528983.jpg

ﻣﺰﯾﺘﮫﺎی ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﻣﺴﺎﻓﺮت :

اﻧﺘﺨﺎب ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﺮﯾﻦ زﻣﺎن ﺑﺮای اﻧﺠﺎم ﺳﻔﺮ ﺑﺎ ﺟﮫﺖ ﮔﯿﺮی ﺑﻪ ﺳﻮی اھﺪاف (ﺗﻮرﯾﺴﺘﯽ، اﻗﺘﺼﺎدی، زﯾﺎرﺗﯽ و …)

ﺑﺎﻻﺑﺮدن ﺳﻄﺢ ﺗﺎﻣﯿﻦ اھﺪاف ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﺷﺪه ﺑﺎ اﻧﺘﺨﺎب ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﺮﯾﻦ زﻣﺎن ﺑﺮای اﻧﺠﺎم ﺳﻔﺮ و اوﻟﻮﯾﺖ ﺑﻨﺪی زﻣﺎﻧﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ھﺎی
ﻣﺴﺎﻓﺮﺗﯽ
ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ ﺳﺎزی ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ھﺎی ﻋﻤﻠﯿﺎﺗﯽ ﺑﺎ ﻧﯿﺎزھﺎ و ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪﯾﮫﺎی ھﺪف ﮔﯿﺮی ﺷﺪه ﺟﮫﺖ اﻧﺠﺎم ﻣﺴﺎﻓﺮت

اﻓﺰاﯾﺶ ﻣﯿﺰان ﺑﮫﺮه وری ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ھﺎی ﻣﺴﺎﻓﺮت

ﻣﺮاﺣﻞ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰی ﺧﻮب ﺟﮫﺖ اﻧﺠﺎم ﺳﻔﺮی ﻣﻄﻠﻮب :

ﺗﻌﯿﯿﻦ اھﺪاف اﺻﻠﯽ و اھﺪاف ﺟﺎﻧﺒﯽ ﺳﻔﺮ
ﻓﮫﺮﺳﺖ ﺑﻨﺪی ﻣﻄﻠﻮﺑﯿﺘﮫﺎی ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز ﺟﮫﺖ اﻧﺠﺎم ﺳﻔﺮ
ارزش ﮔﺬاری و اوﻟﻮﯾﺖ ﺑﻨﺪی ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﮫﺎ و ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ھﺎی ﻣﺴﺎﻓﺮت
زﻣﺎﻧﺴﻨﺠﯽ و زﻣﺎﻧﺒﻨﺪی ﻓﻌﺎﻟﯿﺘﮫﺎی ﻣﻮرد ﻧﻈﺮ در ﺳﻔﺮ
اﻧﺠﺎم ﻣﺴﺎﻓﺮت اﯾﺪه آل

 

 

 برنامه ریزی برای سفر

همیشه برای اینکه یک برنامه ریزی خوب برای مسافرت داشته باشیم باید مقصد مورد نظر خود را از لحاظ اسکان، شرایط آب و هوا، شرایط جاده ای و… ارزیابی کنیم.

مسافرت کردن در برخی از فصول سال متداول تر است مثلا ایم نوروز، تابستان و تعطیلات آخر هفته معمولا برای مسافرت در نظر گرفته میشود بنابراین برای مسافرت در این ایام باید برنامه ریزی کامل تری داشته باشیم تا هم از سفر لذت ببریم و هم اینکه بتوانیم یک سفر کم هزینه داشته باشیم.

برای مسافرت ابتدا باید یک بودجه بندی را با توجه به مدت زمانی که در سفر هستیم و نوع مقصد و انتخاب محل اسکان خود در نظر بگیریم. استفاده از حمل و نقل عمومی برای سفر هزینه های سوخت را کاهش میدهد.

اگر برای اسکان هتلها و مراکز اقامتی را انتخاب میکنید سعی کنید از هتلهایی استفاده کنید که در عین داشتن امکانات خوب قیمت مناسبتری داشته باشند معمولا در فصولی از سال که مسافرتهای بیشتری انجام میشود قیمت ها بیشتر خواهند بود اما میتوان با یک برنامه ریزی خود یک سفر کم هزینه تر داشت تورها معمولا هزینه های کمتری را برای مسافرت دارند بنابراین با استفاده از تورهای مختلف میتوانیم از امکاناتی که دارند استفاده کنیم.

 

 

همیشه سعی کنید تا تجهیزات کافی را در سفر همراه خود داشته باشید مواد غذایی و خوراکی ها باید به گونه ای باشند که بتوان آنها را در سفر نگه داری کرد بنابراین سعی کنید خوراکی هایی را انتخاب کنید که دیرتر فاسد میشوند.

اما اگر برای تهیه ی غذا رستورانها را انتخاب میکنید باید دقت بیشتری داشته باشید و از کیفیت و مرغوبیت غذاها اطمینان حاصل کنید.

برای تهیه ی سوغاتی در سفر نیز سعی کنید از فروشگاه های معتبر استفاده کنید تا پولی را که بابت خرید سوغاتی پرداخت میکنید کالاهای با کیفیت و مرغوب باشند. تجربه و آرامش مهمترین چیزهایی هستند که در سفر آنها را بدست می آوریم .بنابر این بهتر است که با داشتن یک برنامه ریزی خوب بتوانیم هم از مسافرت لذت ببریم و هم هزینه ها را کنترل کنیم.

+ ۰
– ۰

برنامه ریزی برای سفر

نوشته برنامه ریزی برای سفر اولین بار در های برگ | مجله اینترنتی برتر پدیدار شد.

لینک مطلب

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 86
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات