برنامه های متنوع پایگاه های تابستانی برای دانش آموزان

0

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از ایجاد 20 هزار پایگاه تابستانی به همراه برنامه های متنوع برای دانش آموزان خبر داد.

وی ادامه داد: قریب به 2 هزار اردوگاه و کانون فرهنگی و تربیتی  و هم چنین  650 مرکز دارالقرآن در ایام تابستان فعالیت می کنند که برنامه های متنوعی برای دانش آموزان در این ایام در نظر گرفتند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: برای ارتقای کیفیت پایگاه های تابستانی بیش از پنج هزار مربی درنظر گرفته شده که به آنها ،آموزش های لازم برای کیفیت بخشی به فعالیت هایشان داده می شود.

کفاش در خصوص ویژگی مهم دوره های تابستانی گفت: اختیاری بودن و انعطاف پذیری در برنامه های تابستانی از ویژگی هایی قابل توجه این دوره است و دانش آموزان بدون توجه به نمره، اجبار و کارنامه  و با اختیار کامل برنامه های مورد علاقه خود را متناسب با توانایی و استعداد خود دنبال می کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه معاونت پرورشی و فرهنگی برای دانش آموزان ایام پرباری را برنامه ریزی کرده است ، عنوان کرد: آموزش و پرورش آمادگی کامل برای اجرای برنامه های تابستانی در زمینه های مختلف  را دارد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید