برنامه پیام‌رسان تلگرام با ویژگی‌های تازه، به‌روز شد ۲۰۱۶

0

تلگرام
تلگرام

برنامه پیام‌رسان تلگرام با ویژگی‌های تازه، به‌روز شد ۲۰۱۶

به‌تازگی، به‌روزرسانی جدیدی برای برنامه پیام‌رسان تلگرام عرضه شده است که قابلیت‌های تازه‌ای را را به گروه‌ها می‌افزاید. برای جزئیات بیشتر درباره به‌روزرسانی جدید تلگرام در ادامه مطلب، همراه گیگر باشید.

اولین قابلیت تازه‌ای که در به‌روزرسانی جدید تلگرام افزوده شده است، می‌تواند حداکثر اعضای یک Super گروه را از ۱۰۰۰ نفر به ۵۰۰۰ نفر افزایش دهد. ادمین‌های یک Super گروه، هم‌چنین می‌توانند پست‌های مهم‌تر را به بالای گروه پین کرده و حتی در صورت Mute بودن یک گروه، می‌توانند به کاربران هشدار بدهند.

Super گروه‌ها در به‌روزرسانی جدید برنامه تلگرام، می‌توانند به یک گروه عمومی تبدیل شوند؛ این، بدین معنی است که کاربران، می‌توانند با استفاده از لینک مناسب در یک گروه، عضو شوند. در کنار این قابلیت‌ها، ادمین‌ها، می‌توانند پیام‌های افرادی را که در گروه مزاحمت ایجاد می‌کنند به‌سادگی و یک‌جا، حذف نمایند یا آن‌ها را به‌عنوان هرزنامه (اسپم) نشانه‌گذاری کنند. علاوه‌براین، هنگامی‌که فردی در گروه مزاحمت ایجاد می‌کند، شما می‌توانید با استفاده از دسترسی‌هایی که یک مدیر گروه دارد، آن‌ها را ممنوع کنید.

لازم به‌ذکر است که قابلیت‌های مذکور، تنها برای  Super گروه‌ها در دسترس هستند اما می‌توانید به‌سادگی، هر گروهی را به یک Super گروه، تبدیل نمایید. قابلیت‌هایی که اعلام‌ شد در به‌روزرسانی جدید تلگرام که در فروشگاه اپ‌استور و گوگل‌پلی قرار داده شده است، گنجانده شده؛ البته توجه داشته باشید که ویژگی گروه عمومی، تنها برای کشورهای اروپایی و آمریکا، دسترس است.

گردآوری:گیگر

منبع:تلگرام

لینک مطلب

پاسخ دهید