برنامه کامل کنفرانس های نمایشگاه MWC 2016

0

برنامه کامل کنفرانس های نمایشگاه MWC 2016

پس از هفته ها انتظار سر انجام به زمان شروع کنگره جهانی موبایل 2016 در شهر بارسلونای اسپانیا رسیدیم. این نمایشگاه ویژه در واقع بزرگترین گردهمایی بازیگران صنعت تلفن های هوشمند و تکنولوژی های مرتبط با آن است و هر ساله کمپانی های حاضر در آن به معرفی جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود می پردازند. نمایشگاه امسال به دلیل رقابت فوق العاده شدید دو غول کره ای یعنی ال جی و سامسونگ از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است. سامسونگ قصد دارد از دو مدل گوشی پرچم دار خود (گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج) رونمایی کند و ال جی نیز پرچم دار سال 2016 خود یعنی G5 را با قابلیت هایی بسیار دیدنی آماده رونمایی دارد. اما این پایان ماجرا نیست و شرکت های بزرگ دیگری از هواوی و سونی گرفته تا مایکروسافت و شیائومی هم قرار است در MWC 2016 سورپرایزهایی برای هواداران خود داشته باشند. در ادامه با سخت افزار همراه باشید تا با فهرستی از مهم ترین همایش های برنامه ریزی شده برای نمایشگاه امسال آشنا شویم.

در حال حاضر کمپانی های ال جی، سامسونگ، ZTE، هواوی، سونی، شیائومی و اوپو از تصمیم خود برای برگزاری مراسم ویژه در خلال نمایشگاه صحبت کرده اند و سایر شرکت ها نیز البته بدون مراسم ویژه به معرفی محصولات خود خواهند پرداخت. وب سایت سخت افزار نیز مانند سایر همایش های بین المللی و بزرگ جهان این اتفاق را به صورت کامل پوشش خواهد داد. برنامه زمانبندی کنفرانس های تائید شده برای MWC 2016 به صورت زیر است:

کمپانی

تاریخ کنفرانس

زمان کنفرانس (به وقت ایران)

برنامه احتمالی

LG

2 اسفند

16:30

معرفی G5 و ابزارهای جانبی آن

Huawei

2 اسفند

16:30

رونمایی از اولین تبلت کمپانی (Mate Book)

ZTE

2 اسفند

18:00

Samsung

2 اسفند

20:30

معرفی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج

Sony

3 اسفند

11:00

تجهیزات صوتی جدید

Oppo

4 اسفند

12:00

Xiaomi

5 اسفند

11:00

احتمال رونمایی از Mi 5

ما به صورت لحظه به لحظه با پوشش کامل کنگره جهانی موبایل همراه شما خواهیم بود و به جز کنفرانس ها، محصولات دیگری را نیز که توسط سایر شرکت های حاضر معرفی می شوند را نیز در معرض دید شما قرار خواهیم داد. شما می توانید از طریق وب سایت، توئیتر، فیسبوک و حساب کاربری اینستاگرام سخت افزار با آخرین خبرها همراه ما باشید.

mwc2016

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید