برنده‌های مسابقه طراحی دوج هلکات ۲۰۲۵ SRT

0

گیگر :

گروه خودروسازی فیات کرایسلر (FAC) در ماه آذر با درخواست طراحیی برای دوج هلکات SRT ۲۰۲۵ از دانش آموزان دبیرستانی آنها را به مبارزه طلبید. و حالا برنده ها را اعلام کرد و با وجود اینکه اینها فقط طراحیهایی روی یک کاغذند، خیلی دوست داریم که این ماشین‌ها از میز طراحی به خیابان راه پیدا کنند.

 

برنده SRT
 
 

مسابقه برای دانش آموزان دبیرستانی ایالات متحده  در کلاسهای ۱۰ تا ۱۲ و رسیدن ۴ طراحی به مرحله آخر صورت گرفت. مقام اول به بن ترانن از دبیرستان آرچبشپ مولر در سینسینتی ایالت اوهایو برای تصور او از هلکات آینده اختصاص پیدا کرد.
 
 

 

برنده ۳ SRT
 
جایزه دوم به هریسون کانسلمن از آکادمی مانت دِ سیلز در  ماکن ایالت جورجیا رسید  در حالیکه هووَ سن اُنگ از دبیرستان بلومفیلد هیلز در بلومفیلد ایالت میشیگان مقام سوم را به خود اختصاص داد. جایزه مقام چهارم  به اندرو گامبک  از آکادمی لویولا در ویلمینگتون در ایالت ایلینوی اختصاص یافت.
 
به گزارش کارسکوپس (CarScoops) برندگان جوایزی از قبیل  محصولات اپل ، سه هفته دوره آموزشی در دانشکده مطالعات خلاقانه دیترویت، کارت ورود به نمایشگاه خودرو دیترویت و اقامت سه روز و دو شب در آوبرن‌هیلز در ایالت میشیگان را به خود اختصاص می دهند. همچنین از شامی در کنار تیم طراحی گروه خودروسازی فیات کرایسلر (FAC) ایالات متحده لذت خواهند برد.  این راه بدی برای شروع سال برای این جوانان خلاق نیست.

برنده ۴ SRT
 

cover

پاسخ دهید