برندگان گوشی‌های شیائومی در مسابقه آی‌تی‌رسان اعلام شد

0

چندی پیش و هم‌زمان با شروع رقابت‌های جذاب آی‌تی‌رسان کاپ بین ۱۶ گوشی برتر دنیا، اقدام به برگزاری یک مسابقه دیگر برای کاربران کردیم که بایستی در آن و طی چند مرحله ساده (همچون حدس زدن گوشی‌های فینالیست)، امتیازاتی را جمع کرده و بدین ترتیب شانس خودتان را برای برنده شدن ۴ گوشی هوشمند شیائومی آزمایش می‌کردید.

قرار بود که در نیمه نخست شهریور ماه نام برندگان اعلام شود که این موضوع به‌دلیل دیر رسیدن جوایز کمی به تاخیر افتاد. حال و با آماده شدن هدایا، ۴ برنده خوش شانسی که موفق شدند تا با کسب امتیازات لازم، برنده این ۴ اسمارت شوند را اعلام می‌کنیم.

لازم به‌ذکر است که در طی برگزاری این رقابت، تعداد کاربران بسیار زیادی شرکت کردند و ما به ناچار بایستی بین عزیزان و البته کسانی که امتیازات لازم (طبق قواعد مسابقه) را کسب کردند، قرعه کشی انجام می‌دادیم. نام نفرات برنده به شرح زیر است که از طریق ایمیل و همچنین تماس تلفنی، به این عزیزان اعلام شده و آدرس آن‌ها جهت ارسال جوایز دریافت خواهد شد. گوشی‌های این عزیزان تا پایان همین ماه به‌دستشان خواهد رسید و امیدواریم سایر شما خوبان نیز شانس این را داشته باشید تا در مسابقات آتی آی‌تی‌رسان، یکی از برندگان ما باشید.

آقای علیرضا صالحی از تهران با نام کاربری MoonLight در وب‌سایت برنده یک گوشی شیائومی Mi5

آقای سید جواد حسینی از تنکابن با نام کاربری khasteyerozegar برنده یک گوشی شیائومی Mi 4i

آقای محمد امیر میرزاپور از ورامین با نام کاربری amir برنده یک گوشی شیائومی Redmi note2

آقای صدرا نعمتی از تهران با نام کاربری smartest برنده یک گوشی شیائومی Redmi2

امیدواریم که این عزیزان از گوشی‌های هوشمند خودشان به خوبی استفاده کرده و این هدیه ناقابل را از طرف مجموعه آی‌تی‌رسان پذیرا باشند.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید