بروزرسانی اندروید 6 برای گلکسی A9 عرضه شد

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، مشخصه اصلی سری Galaxy A فلزی بودن بدنه آنهاست که سخت افزار مناسب هم در درون آنها جای گرفته است. البته نکته مهم در مورد این گوشی این بود که این گوشی بعد از عرضه رسمی اندروید 6 روانه بازار شده بود ولی سامسونگ برای آن نسخه اندروید 6.0 را در نظر گرفته بود که این مورد باعث تعجب خریدارانی می‌شد که به خیال اندروید 6.0 سراغ این گوشی می‌رفتند.
 
این آپدیت برای نسخه آنلاک این گوشی عرضه شده است و فعلاً خبر خاصی از عرضه بروزرسانی Galaxy A9 برای مناطقی که گوشی تحت قرارداد به فروش می‌رسد منتشر نشده است.

اگر شما از کاربران دارای این گوشی هستید حتماً به بخش تنظیمات و سپس “درباره دستگاه” و بعد “بررسی بروزرسانی” بروید و چک کنید که آیا بروزرسانی برای گوشی شما نیز عرضه شده است یا نه.
 
حالا در مورد ویژگی های این بروزرسانی هم صحبت کنیم بد نیست. افرادی که بروزرسانی اندروید 6.0 مربوط به این گوشی را نصب کرده اند می‌گویند که ساختار رابط کاربری دقیقاً مشابه آن چیزی است که قبل تر روی گوشی های دیگر شرکت همراه با نسخه اندروید 6.0 دیده بودیم.

قابلیت محبوب بررسی “اجازه دسترسی به سخت افزارهای مختلف گوشی” به نرم افزارهای مختلف، در این نسخه گنجانده شده است و قابلیت هایی مانند Google Now on Tap و سیستم مدیریت مصرف باتری Doze نیز به سیستم عامل اضافه شده اند.
 
البته شاید تعداد افرادی که مدل ویژه Galaxy A9 را خریداری کرده اند در کشور ما کم باشد، چون این گوشی به صورت خاص برای کشور چین عرضه شده است ولی با این حال عرضه این بروزرسانی اهمیت زیادی خواهد داشت.

چرا که با این بروزرسانی سامسونگ نشان داده که در فکر بروزرسانی گوشی های سری Galaxy A به اندروید 6 است و امید بروزرسانی برای گوشی های این گروه از جمله Galaxy A5 و Galaxy A7 نسخه های 2016 بسیار قوت خواهد گرفت و به احتمال زیاد در آینده ای نه چندان دور خبر عرضه بروزرسانی این مدل ها به اندروید 6.0 را تقدیم حضور شما عزیزان خواهیم کرد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

منبع: سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید