بروز رسانی نسخه ویندوزی اینستاگرام با ظاهری جدید

0

بروز رسانی نسخه ویندوزی اینستاگرام با ظاهری جدید

انتقاد از کمبود برنامه های کاربردی و نسخه های اختصاصی اپ های مشهور در فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت بحث تازه ای نیست. بدون شک خود مایکروسافت هم این نکته را قبول داشته و به همین دلیل همواره در تلاش برای ارائه راهکارهایی در جهت اضافه کردن تعداد بیشتر برنامه ها به فروشگاه خود است. اما بعضی از برنامه ها هستند که وزنه بسیار سنگینی در نبردهای پلتفرمی بازی می کنند و اینستاگرام هم یکی از آنهاست. اگر شما هم از کاربران ویندوز موبایل و اینستاگرام هستید خبرهای خوشی برایتان وجود دارد.

اخیرا نسخه 8.0.0.0 اپلیکیشن اینستاگرام برای ویندوز 10 موبایل عرضه شده و در این بروزرسانی، ظاهر برنامه به همان صورتی به چشم می خورد که کاربران اندرویدی و iOS از آن بهره می برند. همچنین لوگوی جدید اینستاگرام هم در این برنامه به کار گرفته شده تا بعد از این کاربران این پلتفرم ها تفاوتی بین برنامه هایی که از آنها بهره می برند احساس نکنند. در همین سال 2016 بود که نسخه بتای رسمی اینستاگرام سرانجام برای ویندوز 10 موبایل ارائه شد و حالا رابط گرافیکی آن نیز از همان المان های استاندارد سایر سیستم عامل ها استفاده می کند.

اینستاگرام در حال حاضر دارای بیش از 400 میلیون کاربر فعال است که در سال 2012 توسط کمپانی فیسبوک به مبلغ 1 میلیارد دلار خریداری شد. در آن زمان کاربران ویندوزفون به نسخه های اختصاصی این برنامه دسترسی نداشتند و به گفته PhoneArena کمپانی نوکیا که مسئولیت ساخت این گوشی ها را بر عهده داشت برنامه ای به نام #2InstaWithLove عرضه کرد که فیلترهای مشابه اینستاگرام را بر روی تصاویر اعمال میکرد. برای دانلود جدیدترین نسخه اینستاگرام برای ویندوز 10 موبایل می توانید از لینک انتهای مطلب استفاده کنید:

Instagram – Windows 10 Mobile

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید