برگزاری کنفرانس بین‌المللی پژوهشهای نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی در یونان

0

چهارمین دوره کنفرانس بین المللی پژوهشهای نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی در یونان با هدف فراهم‌سازی زمینه رشد و ارتقای سطح تبادل عملی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشكی  با توجه به اهمیت علم و فن آوری در جهان امروز، نیاز به کار علمی در ابعاد مختلف آن در سطح جهانی وجود دارد. از این رو، در پی پیچیدگی بی سابقه و چالش های وجودی انسان، چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت، اقتصاد و علوم انسانی با هدف گرد هم آوردن جامعه دانشگاهی، محققان  و پژوهشگران به منظور تبادل و به اشتراک گذاری تجارب و نتایج تحقیقات خود در مورد تمام جنبه های تخصصی و میان رشته‌ای برگزار می شود. 

همچنین این کنفرانس فرصتی را برای ارائه و بحث در مورد جدیدترین نوآوری ها، روندها، نگرانی ها و چالش های عملی مواجه شده و راه حل‌های اتخاذ شده در زمینه های فوق الذکر، فراهم می‌کند.

پس از برگزاری دوره های قبلی این کنفرانس در ترکیه، دبی و گرجستان، دوره چهارم این کنفرانس با

مشارکت دو دانشگاه Istanbul Sabahattin Zaim  University و Kaunas University of Technology ، انجمن تحقیقات بازرگانی ایران، انجمن علمی اقتصاد توسعه ای منطقه ای ایران، انجمن

علمی بازرگانی ایران و مجموعه بین المللی کارین در تاریخ 16 شهریور 1395 مطابق 6 سپتامبر 2016 در آتن یونان برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، این کنفرانس با هدف هم افزایی دانش و انتشار یافته های نو و بدیع در زمینه های تخصصی و میان رشته ای، در دوره چهارم خود به فراهم سازی زمینه رشد و ارتقاء سطح تبادل علمی در کشور تاریخی یونان، مهد علم، ازسوی بسیاری از دانشگاه ها، سازمان ها و مجامع علمی حمایت معنوی شده است.

در این راستا کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت می‌کند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یا زمینه های مرتبط می باشد به صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند. علاوه بر این، علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت کننده آزاد از این رویداد علمی استفاده کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.icmeh.com مراجعه فرمایید و یا با شماره دبیرخانه 88552053-021تماس بگیرید.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید