بغض کارکنان بیمارستان رسول اکرم بعد از 7 ماه ترکید

0

پرسنل و کارکنان بیمارستان رسول اکرم برای احقاق حقوق خود در محوطه بیمارستان اعتصاب کردند.

زمانی، یکی از کارکنان بخش بیهوشی اتاق عمل بیمارستان رسول اکرم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان  گروه علمی پزشكی ؛ بیان کرد: از حدود 7 ماه پیش کارانه و حقوق پرسنل یا کمتر از حد نرمال پرداخت می‌شود و یا اصلا پرداخت نمی شود و طی این مدت مکاتبات بسیاری با قسمت‌های مختلف بیمارستان و دانشگاه ذیربط انجام شده که متأسفانه هیچ نتیجه‌ای در بر نداشته است.

وی با اشاره به عدم مسئولیت‌پذیری مدیریت بیمارستان در قبال احقاق حقوق پرسنل و کارکنان، گفت: در هر یک از مکاتبات دانشگاه مسئولیت را متوجه بیمارستان می دانست و بیمارستان متوجه دانشگاه که موجب شد در این هفت ماه علی رغم مکاتبات و مذاکرات بسیار زیاد هیچ کسی پاسخگو نبوده است. چرا که دانشگاه خبر از پرداخت حقوق می‌دهد و بیمارستان این را قبول نمی کند.

کاردان بیهوشی اتاق عمل بیمارستان رسول اکرم (ص) با بیان اینکه هیچ یک از واحدهای بیمارستانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران این وضعیت را ندارند، یادآور شد: پرسنل و کارکنان هفت ماه سعی در مدارا داشتند که با بی توجهی مسئولین سرانجام طاقت نیاورده و امروز به صورت همگانی اعتصاب کردند ولی مدیر بیمارستان در پاسخگویی به ما تنها اعتراضات ما را محکوم کرده و گفت مسئولیت این امر با ما نیست.

خبرنگار باشگاه خبرنگاران پیگیر این موضوع است و نتیجه آن متعاقبا اعلام می‌گردد.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید