بنتلی با سیستم صوتی حرفه‌ای به خانه طرفدارانش می‌رود!

0

تقریبا دو ماه دیگر تا کریسمس باقی مانده و کمپانی بنتلی تصمیم گرفته تا طرفدارانش را با یک محصول متفاوت سورپرایز کند. این شرکت انگلیسی جدیدا برای علاقه‌مندان به موسیقی، یک سیستم صوتی بسیار حرفه‌ای و زیبا را ارائه کرده که به اعتقاد خودش می‌تواند بهترین هدیه برای آنها باشد. اما این محصول جدید قرار نیست در خودروی بنتلی سواران انجام وظیفه کند، بلکه محیط خانه آنها را با پخش موسیقی‌های مورد علاقه، آن‌هم در سرمای زمستان و برف کریسمس، بسیار دلنشین خواهد کرد.

naim-bentley-audio

اما اگر بخواهیم وارد جزئیات این سیستم صوتی جدید شویم، باید قبل از هرچیز بگوئیم که بنتلی همانند خودروهای بسیار لوکس و باکیفیت خود، این محصول را هم در سطحی پیشرفته و بسیار حرفه‌ای عرضه کرده است. البته فرآیند طراحی و مهندسی این سیستم صوتی همراه با شریک تجاری بنتلی، یعنی Naim Audio صورت گرفته که از سال ۲۰۰۸ میلادی تا به امروز، وظیفه بهینه‌سازی سیستم صوتی خودروهای بنتلی را برعهده گرفته است. این محصول جدید در دو نسخه معرفی شده که یکی ” Naim for Bentley Mu-so ” و دیگری ” Naim for Bentley Mu-so Qb ” نام دارند.

naim-for-bentley-home-speakers-2

مدل اول که یکی از قویترین‌ها در نوع خودش محسوب می‌شود، می‌تواند ۴۵۰ وات توان واقعی را از طریق ۶ بلندگوی بسیار باکیفیت تولید کند. البته برای چنین قابلیتی باید هزینه قابل توجهی در حدود ۱۷۰۰ دلار را هم متحمل شد! مدل دوم کمی ضعیفتر بوده و ۳۰۰ وات توان واقعی را ارائه می‌کند که به همین خاطر قیمت آن ۱۱۰۰ دلار تعیین شده است. بنتلی اعلام کرده که عرضه این دو نسخه با ویژگی‌هایی همچون صفحه کنترل دایره‌ای شکل و چرخان با الگوبرداری از زبان طراحی اصلی، بدنه مشبک با طرح معروف دیده شده در جلوپنجره خودروهای این شرکت، رنگ اختصاصی و استفاده از مواد باکیفیتی از جنس چوب و آلومینیوم، به خوبی ۱۰۰ سال میراث و مهارت شرکت را در صنعت طراحی محصولات لوکس و سطح بالا معرفی می‌کنند.

naim-for-bentley-home-speakers-3

علاوه براین موارد، باید گفت که بلندگوهای این سیستم صوتی بواسطه قابلیت اتصال بی‌سیم، به راحتی در هر نقطه‌ای از خانه برای اجرای موسیقی از طریق سرویس‌های آنلاین اینترنتی همچون Spotify و رادیو و یا استریم صوت دانلود شده از دستگاه‌های دیگر، مورد استفاده قرار گیرند. فروش این محصول جدید از طریق نمایندگی‌های رسمی شرکت بنتلی آغاز شده است.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید