بنتلی کانتیننتالGT 2017 معرفی شد

0

در نسل جدید کانتیننتال جی‌تی، نمونه‌ی سفارشی بلک ادیشن نیز به صورت کوپه GT و کانورتیبل GTC عرضه خواهد شد.

بنتلی از کانتیننتال جی‌ تی (Continental GT) مدل ۲۰۱۷ رونمایی کرد؛ این خودرو با ثبت حداکثر سرعت ۳۳۱ کیلومتر بر ساعت، نام خود را به عنوان سریع‌ترین بنتلی تاریخ به ثبت خواهد رساند. برای اطلاع از جزئیات این خودرو با ما همراه باشید.

بنتلی کنتیننتالGT 2017-1

کانتیننتال جی تی جدید از یک پیشرانه‌ی W شکل ۱۲ سیلندر به حجم ۶ لیتر بهره می‌برد که نسبت به قبل ۷ اسب بخار قوی‌تر شده و گشتاور آن نیز به میزان ۲۰ نیوتون‌متر افزایش یافته است. با این اوصاف قدرت کانتیننتال جدید به ۶۳۳ اسب بخار و گشتاور آن به ۸۴۰ نیوتون متر رسیده است که این کوپه‌ی سنگین وزن را قادر می‌سازد تا در ۳.۹ ثانیه به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد.

بنتلی کنتیننتالGT 2017-2

در نسل جدید کانتیننتال جی‌تی، نمونه‌ی سفارشی بلک ادیشن نیز به صورت کوپه GT و کانورتیبل GTC عرضه خواهد شد. هر کدام از نسخه‌های بلک ادیشن دارای مشخصات خاصی خواهند بود و نام آنها در یک پلاک مخصوص در خودرو ثبت خواهد شد.

بنتلی کنتیننتالGT 2017-3

نسخه‌ی بلک ادیشن با رینگ‌های ویژه ی ۲۱ اینچی نیز عرضه خواهد شد که به رنگ مشکی براق بوده و از آلومینیوم ساخته شده‌اند. این رینگ‌ها در کنتراست و تضاد جالبی با رنگ‌های جدیدی خواهند بود که برای بخش‌های بیرونی بدنه شامل سپر جلو، رکاب‌های جانبی و دیفیوزر عقب عرضه خواهند شد.

بنتلی کنتیننتالGT 2017-4

ترکیب رنگ مشکی بدنه در نمای داخلی نیز خود را نشان می‌دهد چرا که شاهد استفاده‌ی گسترده از الیاف کربن در این بخش هستیم. صندلی‌ها و کنسول میانی هم به طور اختصاصی با چرم ویژه‌ای به نام مولینر روکش شده‌اند که برای آن هم چهار نوع رنگ قابل انتخاب است. دوخت و چرم مشابهی نیز در رودری‌ها استفاده شده که با دوخت‌های لوزی شکل تودری‌ها نمای بسیار لوکسی را پدید آورده است.

بنتلی کنتیننتالGT 2017-5

درحال حاضر پذیرش سفارش برای تولید این مدل آغاز شده است و نخستین دستگاه از آن در تابستان امسال تحویل خریدار خود خواهد شد. به نظر می‌رسد که این نسخه‌ی بهینه سازی شده، آخرین سری از مدل‌های کانتیننتال با نمای ظاهری فعلی باشد و برای سال ۲۰۱۸ مدل کاملا جدید این خودرو عرضه شود.

زومیت

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید