بنچمارک های LG G5 منتشر شد،قدرت نمایی بی نظیر پرچم دار ال جی در AnTuTu!

0

بنچمارک های LG G5 منتشر شد،قدرت نمایی بی نظیر پرچم دار ال جی در AnTuTu!

روز گذشته ال جی در کنگره ی جهانی موبایل 2016 از جدیدترین گوشی پرچمدار خود رونمایی کرد. جی 5 به نوآوری های جدیدی مانند طراحی ماژولار و دوربین دوگانه مجهز شده است  وال جی سعی خود را کرده است که جی 5 را با طراحی خاصی روانه ی بازار کند واین را میتوان با اولین نگاه به جی 5 متوجه شد.این گوشی از لحاظ سخت افزاری نیز به جدیدترین پردازنده ی کوالکام یعنی اسنپ دراگون 820 مجهز شده است. اکنون بنچمارک هایی از این گوشی منتشر شده است که نشان از قدرت فوق العاده ی پرچم دار ال جی دارند.همراه ما باشید.

چیپست اسنپ دراگون 820 اوایل سال 2016 توسط کوالکام معرفی شد.پردازنده ی 4 هسته ای که اولین پردازنده ی کوالکام با معماری 64 بیتی به شمار میرود و تا فرکانس 2.1GHz و 4 گیگابایت حافظه ی رم را پشتیبانی میکند.
اما بیائید نگاهی بیاندازیم به عملکرد این پردازنده در گوشی جی 5 ال جی .مدتیست که شاهد رکورد های چشمگیری از سوی گوشی های مختلف نبودیم اما این داستان برای جی 5 فرق میکند.در واقع جی 5 تمامی رکورد هایی که تا کنون در AnTuTu ثبت شده بود را شکسته است!

ال جی G5 در برنامه ی بنچمارک AnTuTu توانسته است امتیاز 133.054 را به ثبت برساند که به طور قابل توجهی بالاتر از پرچمدار سامسونگ گلکسی اس 7 قرار گرفته است.هر چند با مقایسه ی اس 7 و نوت 5 میتوان پیشرفت پردازنده ی اس 7 را مشاهده کرد.احتمالا در این بنچمارک از اس 7 با پردازنده ی اگزینوس استفاده شده است.
در بنچمارک Vellamo Metal جی 5 توانسته امتیاز 3500 را ثبت کند که با اختلافی کم بالاتر از اس 7 سامسونگ قرار گرفته است.به هر حال جی 5 به همراه اسنپ دراگون 820 در بنچمارک های اولیه سر بلند بیرون آمده است و قدرت بسیار بالایی از خود نشان داده اشت.باید منتظر شد و دید که اس 7 با پردازنده ی اسنپ دراگون 820 چه امتیازی را کسب خواهد کرد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید