بنگر: جمعه سخت‌ترین روز استقلالی‌ها خواهد بود/نورمحمدی: با شکست استقلال به سمت قهرمانی می رویم

0

ورزش > لیگ برتر – تسنیم نوشت: مدافع پرسپولیس گفت: تمام بازیکنانی که روز جمعه به زمین می‌روند می‌خواهند با شکست دادن استقلال به هدف اصلی‌مان یعنی قهرمانی در لیگ برسند.

محسن بنگر در نشست خبری که پیش از تمرین امروز (سه‌شنبه) پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد، گفت: از طرف بچه‌های تیم اعلام می‌کنم که کاملاً برای بازی با استقلال آماده هستیم. به سه امتیاز این بازی احتیاج مبرم داریم. ما اگر می‌خواهیم مدعی قهرمانی باشیم باید سه امتیاز بازی استقلال را کسب کنیم. امیدوارم هوادارانمان هم به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند.

او ادامه داد: ما صد درصد توانمان را برای دربی خرج می‌کنیم. خوشبختانه هم از نظر بدنی و هم از نظر روحی وضعیت خوبی داریم و می‌خواهیم برنده دربی باشیم. فقط امیدوارم هواداران ما به ورزشگاه بیایند و به ما کمک کنند.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا درگذشت هادی نوروزی و همدری استقلالی‌ها با پرسپولیسی‌ها در این موضوع باعث خواهد شد تا دربی روز جمعه تحت تأثیر این مسئله باشد؟ گفت: ما بیرون از زمین با هم دوست هستیم ولی باید از همین‌جا این پیغام را به استقلالی‌ها بدهم که روز دربی سخت‌ترین روز آنها خواهد بود. پس من در زمین در هنگام بازی نه رحتمی را می‌شناسم و نه عمران‌زاده و نه شخص دیگری، چون در‌ آن 90 دقیقه برای تیم و آرم باشگاه‌مان به زمین می‌رویم و سه امتیاز بازی را می‌خواهیم. به خاطر همین می‌گویم جمعه سخت‌ترین روز استقلالی‌ها خواهد بود. ما کاری نداریم بیرون زمین چقدر با هم رفاقت داریم اما بحث داخل زمین خیلی فرق دارد. من از استقلالی‌ها به خاطر حمایت‌ها، همدردی‌ها و زحماتی که بعد از درگذشت هادی نوروزی کشیدند، تشکر می‌کنم، چون آنها هم مانند ما عزادار بودند اما روز جمعه در زمین به چیزی غیر از پیروزی فکر نمی‌کنیم.

بنگر در پاسخ به این سوال که آیا در دربی 81 هم رکورد شکست ناپذیری‌اش مقابل استقلال ادامه‌دار خواهد بود یا خیر گفت: انشاءالله که همینطور باشد. من همیشه برای بردن بازی می‌کنم و آرزو دارم که همیشه برنده باشم. در دربی هم مثل بازی با ملوان یا سیاه‌جامگان برای پیروزی و سه امتیاز به زمین می‌رویم. درست است که در ابتدای فصل امتیازات زیادی را از دست دادیم اما دیگر نمی‌خواهیم این اتفاق رخ بدهد و به خاطر همین برای بردن می‌جنگیم. از این به بعد دربی، لیگ قهرمانان آسیا و یا جام حذفی برای ما فرقی ندارد، چون در همه بازی‌ها می‌خواهیم برنده باشیم.

بعد از بنگر نورمحمدی کاپیتان پرسپولیس در نشست خبری که امروز پیش از تمرین امروز پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد گفت: ابتدا باید از هواداران و بازیکنان استقلال تشکر کنم که در تمام مراسم‌های مربوط به هادی نوروزی کنار ما بودند.

او ادامه داد: همه می‌گویند دربی سه امتیاز دارد اما می‌دانیم که این سه امتیاز بسیار حساس است و کسب آن می‌تواند از نظر روحی به مجموعه پرسپولیس کمک کند. ما هم با این شناخت روز جمعه به زمین می‌رویم.

مدافع پرسپولیس گفت : همه دوست دارند در دربی بازی کنند و باشند. مسلماً تمام بازیکنانی که روز جمعه به زمین می‌روند می‌خواهند با شکست دادن استقلال به هدف اصلی‌مان یعنی قهرمانی در لیگ برسند. امیدواریم برنده دربی ما باشیم فقط در این راه مثل همیشه به حضور هوادارانمان احتیاج مبرمی داریم.

نورمحمدی در پاسخ به این سوال که آیا همدردی استقلالی‌ها بابت درگذشت هادی نوروزی باعث خواهد شد دربی احساسی را شاهد باشیم؟ گفت: ما بازیکنان دو تیم بیرون از زمین فوتبال با هم دوست و رفیق هستیم اما در داخل زمین تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا تیم‌مان برنده باشد. شرایطی که برای تیم ما رخ داد، باعث شد استقلالی‌ها بزرگواری به خرج دهند و در این غم شریک ما باشند. بابت این قضیه از آنها متشکریم. با تمام این حرف‌ها دربی حساسیت خاص خودش را دارد و در زمین بازیکنان دو تیم تلاش می‌کنند برنده میدان شده و دل هواداران را شاد کنند.

وی در خصوص عملکرد خط دفاعی پرسپولیس در بازی روز جمعه با استقلال و انتقادهایی که پیش از این از خط دفاعی پرسپولیس می‌شد، گفت: تیمی که گل می‌خورد، همیشه خط دفاعی‌اش مورد انتقاد قرار می‌گیرد اما باید این را در نظر داشته باشیم. ما در ابتدای فصل با مشکلات زیادی مانند محرومیت‌ها و مصدومیت‌ها دست و پنجه نرم می‌کردیم و سخت بود که بتوانیم هماهنگ شویم اما الآن هماهنگ هستیم و تیم ما مشکلی ندارد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: شما می‌دانید وقتی بابک حاتمی دچار مصدومیت می‌شود، جانشینش عملکرد خوبی در ترکیب دارد یا وقتی من در ترکیب پرسپولیس نیستم، نفر بعدی مشکلی از بابت بازی کردن ندارد که این به خاطر انجام تمرینات زیاد و هماهنگ شدن تیمی است. ما الآن شرایط خوبی داریم و این به خاطر تمرین کردن زیاد است.

 

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید