بنیامین برای اولین بار در سمنان، قزوین، همدان و لاهیجان روی صحنه می‌رود

0

گیگر:

تور کنسرت‌های بنیامین بهادری خواننده پاپ در ماه اول فصل زمستان از شهر سنندج آغاز می‌شود.

به گزارش بولتن نیوز،بنیامین بهادری این روزها برای برگزاری تور کنسرت‌های زمستانه خود سخت مشغول تمرین است. او این برنامه‌ها را از روز اول دی‌ماه در شهر سنندج آغاز می‌کند.

بهادری درباره تازه‌ترین فعالیت‌های هنری خود گفت: تور جدید كنسرت ایران گروه بنیامین موزیك از روز اول زمستان شروع می‌شود و به خاطر صادر نشدن مجوز برخی دیگر از برنامه‌ها فعلاً تاریخ‌های مربوط به دی‌ماه اعلام می‌شود.

وی افزود: یکی از نکاتی که در آغاز فصل جدید برنامه‌های کنسرتی من وجود داشته و باعث خوشحالى من و گروه بنیامین موزیک نیز محسوب می‌شود این است كه ما براى اولین بار در شهرهاى سمنان، قزوین، همدان، لاهیجان عاشقانه‌هایم را تقسیم خواهم کرد. این کنسرت‌ها در تاریخ‌های چهارم، هفتم، هشتم، هفدهم و هجدهم دی‌ماه برگزار می‌شود.

او ادامه داد: همچنین براى دومین بار در تاریخ اول دی‌ماه در سنندج و به تاریخ 28 و 29 همین ماه در كرمانشاه برنامه اجرا می‌کنیم و امیدوارم دوباره مردم اصیل كُرد خاطرات خوبى رو در هر دو شهر برایمان رقم بزند. علاوه بر این ششم دی‌ماه در كنسرت تهران میزبان همه مردم ایران از همه شهرها خواهیم بود.

بنیامین بهادری در پایان تصریح کرد: از حدود دو ماه پیش تغییراتى در گروه بنیامین موزیک اتفاق افتاده که صرفاً با هدف ایجاد تغییر در اركستر و پویایى بیشتر بوده است. درباره این تغییرات در دو سه روز آینده بیشتر توضیح خواهم داد. یا شاید یك دوربین خبرى مهم در تمرین‌های روزهاى آینده اركستر بخشى از نگرانی‌های متفاوت دوستان رو برطرف كند.

منبع:هنر انلاین

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید