بهترین آمار فروش سه ماهه ی سامسونگ در دو سال اخیر به لطف فروش خوب پرچمداران

0

بهترین آمار فروش سه ماهه ی سامسونگ در دو سال اخیر به لطف فروش خوب پرچمداران

ماه گذشته خبر رکورد شکنی فروش گوشی های پرچمدار سال جاری سامسونگ منتشر شد که طبق آن گزارش، سامسونگ توانسته بود بین ماه های آوریل تا ژوئن بیش از 15 میلیون دستگاه گوشی هوشمند از دو مدل گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج را به فروش برساند و پیش بینی میشد که با وجود چنین آمار فروش خیره کننده ای، سامسونگ افزایش رشد قدرتمندی را تجربه کند. حال طبق گزارش جدید از روئیتر، سه ماهه ی دوم سال 2016، بهترین آمار و ارقام را برای این سازنده ی کره ای به ثبت خواهد رساند.

 

بر اساس یک نظرسنجی که از 16 تحلیلگر بازار صورت گرفته بود، پیش بینی شده بود که سامسونگ در سه ماهه ی دوم سال جاری، 13 در صد رشد را تجربه خواهد کرد و 6 میلیارد و 800 میلیون دلار نیز درآمد کسب خواهد کرد و این آمار پس از آمار منتشر شده از سوی سامسونگ در مورد سه ماهه ی ابتدایی سال 2014 با در آمد 7 میلیارد و 400 میلیون دلار، بهترین آمار ثبت شده توسط این کمپانی در دو سال اخیر خواهد بود. همچنین تحلیلگران پیش بینی کردند که 3 میلیارد و 700 میلیون دلار از درآمد سامسونگ از تولید گوشی های هوشمند به عمل خواهد آمد یا 54 در صد از سود دهی در سه ماهه ی دوم سال 2016 از صنعت گوشی های هوشمند نشات خواهد گرفت.

براساس تحلیلات صورت گرفته، در سه ماهه ی دوم سال، حدودا 16 میلیون دستگاه گوشی گلکسی اس 7 گلکسی اس 7 اج به فروش رسیده است که نسخه ی گران قیمت تر یعنی گلکسی اس 7 اج فروش بیشتری نسبت به نسخه ی معمولی داشته است. در حالی که انتظار میرود که حاشیه ی سود گوشی های سامسونگ در سه ماهه سوم و چهارم سال کاهش پیدا کند، سرمایه گذاران و امانت داران کره ای طی یک گزارش به مشتریان خود وعده داده داده اند که درآمد سامسونگ همچنان ادامه خواهد داشت و به رشد خود در ادامه ی سال جاری نیز ادامه میدهد.

انتظار میرود که سامسونگ در ماه آگوست، فبلت 5.7 یا 6 اینچی گلکسی نوت 7 را وارد بازار کند. این فبلت به 6 گیگابایت حافظه ی رم مجهز خواهد بود احتمالا در دو نسخه ی مختلف با چیپست جدید اسنپدراگون 821 یا 823 و اگزینوس جدید سامسونگ وارد بازار شود. اسکنر عنبیه ی چشم و استاندارد ضد آب IP68 از دیگر ویژگی های جدید احتمالی فبلت نوت سامسونگ خواهد بود. ادامه ی سود دهی سامسونگ در بازار گوشی های هوشمند به میزان فروش گلکسی نوت 7 بستگی خواهد داشت و با نگاهی به نسل های قبل این سری از فبلت های سامسونگ میتوان فهمید که سری نوت هیچ گاه سامسونگ را نا امید نکرده است. در هر صورت سری نوت از محبوب ترین فبلت های بازار محسوب میشوند و کاربران بسیاری سری نوت را به خاطر صفحه نمایش بزرگتر و قلم S Pen حتی به سری اس ترجیح میدهند. با توجه به گزارشات و شایعات، نوت جدید احتمالا فروش خوبی را برای سامسونگ رقم بزند. نظر شما در این خصوص چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید