بهترین بازی‌های Marvel برای اندروید

0

بهترین بازی‌های Marvel برای اندروید

Marvel و ابرقهرمان های مارول در دنیای سینما بسیار محبوب اند. هرچند که فیلم های این مجموعه بسیار خوب با استقبال روبه رو می شوند، در مورد سریال های تلویزیونی وضعیت مشابه نیست. در خصوص بازهای مارول نیز به همین صورت است. بازی های کمی هستند که به معنای واقعی ارزش بازی کردن را دارند. با هم نگاهی میندازیم به 5 بازی برتر دنیای مارول در گوشی های اندرویدی.

Contest of Champions

این بازی از استودیوی بازی سازی Kabam برمبنای جمع آوری شخصیت های محبوب مارول است و هدف شما این است که هر چه بیشتر قهرمانان را به عنوان یک نیروی انسانی جمع آوری کنید. همه قهرمانان مارول در آن حضور دارند و شما در نقش این شخصیت های افسانه ای در مقابل انواع حیوانات و موجودات وحشتناک و قوی قرار میگیرید و آن ها را با ضربات خود از پای درمی آورید و قهرمانان جدید را آزاد میکنید.

دانلود: لینک

Future Fight

در بازی Future Fight شما در نقش قهرمانان MARVEL از جمله Hulk, Thor, Iron Man, Captain America, Spider-man برای نجات بشر و از بین بردن ظلم نقش آفرینی می کنید. ماجرای ای بازی به جنگ شخصیت های قهرمان مارول با نیروهایی که از آینده می آیند می باشد و شما باید قهرمان های مارول  را جمع آوری کرده و از حمله دشمنان جلوگیری کنید.

دانلود: لینک

The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2 نسخه ی دوم از بازی مرد عنکبوتی شگفت انگیز از کمپانی Gameloft مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد. در بازی The Amazing Spider-Man 2  شما کنترل مرد عنکبوتی را بر عهده دارید که در اطراف شهر نیویورک حرکت می کند و شما می توانید به کمک تارهای عنکبوت در میان ساختمان های مختلف حرکت کنید.

دانلود: لینک

Guardians of the Galaxy TTG

بازی ماجراجویانه از کمپانی بازی سازی Telltale Games می باشد. محافظان کهکشان در مورد گروهی از تبهکاران فضایی است که شامل 5 شخصیت متفاوت است و در تلاش هستند تا نظم و امنیت را در سراسر کهکشان برقرار کنند. در جریان یکی از ماموریت ها، این گروه به یکی شی قدیمی و قدرتمند دست پیدا می کنند که می تواند تمام خواسته های صاحب خود را به برآورده نماید. حال بین این 5 عضو گروه و همچنین فرمانده قدرتمند و بیگانه، بر سر تصاحب این شی جنگی بزرگ در می گیرد.

دانلود: لینک

Marvel Pinball

در این بازی جذاب شما قهرمانان خود را انتخاب می کنید و تلاش میکنید جهان را از بدی پاک سازید . ترکیبی از حماسه، هیجان، و تصاویر خیره کننده را در این بازی تجربه خواهید کرد. در این بازی شخصیت های معروف مارول مانند مرد عنکبوتی، مرد آهنی، روح سوار، ایکس من، هالک، کاپیتان آمریکا و … حضور دارند که تلاش می کنند تا از دست شیطان ها و نیروهای شیطانی رهایی پیدا کنند.

دانلود: لینک

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید