بهترین عطرهای پاییزی که می‌توانید بخرید

0

[ad_1]

برای پاییز امسال به فکر خرید این عطر ها باشید

در هر فصل باید تغییرات مورد نیاز آن فصل را ایجاد کنید. وقت آن رسیده که رایحه های تابستانی کمی فاصله بگیرید و به دنبال عطرهای پاییزی بگردید. در اینجا تعدادی از بهترین عطرهای پاییزی دنیا برای علاقمندان گلچین شده است.

Tom Ford venetian bergamot

به طور خلاصه و در یک کلام می توان گفت این عطر بسیار تند و غلیظ است. بوی تند چوب و ادویه ترکیب شده با بوی غلیظ گل ها رایحه ای جالب ساخته است. این عطر از بهترین انتخاب های پاییز است و اسپری کردن مقدار اندکی از آن حال و هوای شما را به دشت های سرسبز و خوشبوی ایتالیای سنتی خواهد برد.

Clean Cashmere

به سادگی می توان گفت این عطر رایحه ای کاملاً گرم است و دارای چند رایحه از عطر های تابستانی مورد علاقه اکثریت، مانند یاسمن و گل ابریشم است. اگر به دنبال عطری با بوی گرم و عمیق هستید احتمالاً این انتخاب شماست.

commodity wool

شاید اسمی بهتر از این برای عطری مناسب پاییز و زمستان وجود نداشته باشد. آیا با شنیدن این اسم به یاد پتوی گرم و پشمی زمستان خود یا پولیور گرم و راحتتان نمی افتید؟ این عطر رایحه ای گرم تیره و تاریک دارد و رایحه وانیل در آن کاملاً قابل تشخیص است.

این عطر مناسب هر دوفصل سرما و گرما است. اگر علاقه دارید که عطر تابستانی خود را در روزهای سرد پاییز و زمستان استفاده کنید این عطر مناسب شماست.

Aerin Amber musk

همین دو کلمه عنبر(Amber) و مشک(Musk) کاملاً توضیح می دهند که این عطر چقدر گرم و چقدر آرامش بخش است. البته شیشه این عطر بسیار پرطرفدار است. زیرا خانم ها معتقدند که می توانند آن را به سادگی در کیف خود حمل کنند و هرجایی از آن استفاده کنند.

اصطلاحاً می توان گفت این عطر رایحه ای صورتی رنگ دارد. رایحه ای از ترکیب عطر سه نوع رز با رایحه مشک. این عطر از جالب ترین و پیچیده ترین ترکیبات عطر بوده و برای پاییز انتخابی مناسب است.

Daisy Dream by marc jacobs

این عطر مخصوص رویاپردازی است. همانطور که از شیشه آن پیداست هدف از این رایحه رویا پردازی دربارۀ روزهای روشن و آسمان آبی در روزهای دلگیر زمستان است. این عطر از ترکیب بوی توت سیاه و نارگیل و عطر گل ها و میوه ها به وجود آمده و به سادگی می تواند حال و هوای زمستانی شما را تغییر دهد.

برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن به فروشگاه اینترنتی (www.dofito.com) مراجعه فرمایید.Laghari

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید