بهترین مقاصد دیدنی بارسلونا برای تور یک روزه

0

[ad_1]

بارسلونا پایتخت و بزرگترین شهر کاتالونیاست که یکی از مقاصد محبوب در اسپانیا محسوب می‌شود. این شهر زیبا پر از چیزهایی است که شهرهای اروپایی با آن شناخته شده اند. سواحل موجود در شهر، خورشید و آرامش خوبی را در طول فصل‌های گرم سال فراهم می‌کند. شما می‌توانید تمامی این زیبایی‌ها را به صورت سفر یک روزه مشاهده کنید. قطارها و تورها نیز بازدید کنندگان را به این موقعیت‌ها می‌رسانند.

همچنین بخوانید: جاهای دیدنی بارسلونا

  1. Vall de Nuria & the Pyrenees:

1-vall_de_nuria

تنها روش برای دستیابی به این دره در پیرنه، استفاده از راه آهن در جنوب یا پیاده روی از سمت شمال است. این منطقه بهترین مکان برای اسکی است و دارای زیبایی‌های بی نظیری برای عکاسان است. قایقرانی، پیاده روی و اسب سواری در تابستان در اختیار بازدید کنندگان قرار دارد.

  1. گیرونا:

2-girona

توریست‌ها و گردشگران تقریبا می‌توانند هر کاری که ارزش انجام را دارد در این منطقه پیدا کنند. باقی مانده‌های تاریخی در این منطقه بسیار عالی است و بازدید کنندگان از آن هرگز نا امید و ناراضی نخواهند بود. دیوار رومی در قرن اول قبل از میلاد ساخته شده و در اواسط سال 1300 دوباره بازسازی گردید. توریست‌ها هنوز هم می‌توانند از برج قدیمی بالا بروند. کلیسای جامع و کلیسای گوتیک قرن 14 نیز موارد تاریخی بسیار خوبی فراهم می‌کند.

  1. آندورا لاولا:

3-andorra-la-vella

آندورا لاولا در یک دره زیبا در پیرنه بین فرانسه و اسپانیا واقع شده است. این شهر در سال 1287 ، به طور رسمی به عنوان پایتخت آندورا شناخته شد.تقریبا 33 درصد از ساکنان این ناحیه کاتالان هستند. حدود 14 میلیون توریست سالیانه از این ناحیه بازدید می‌کنند و خریدهای خود را انجام می‌دهند. بازدیدکنندگان می‌توانند با استفاده از اتوبوس به این ناحیه سفر کنند.

  1. تاراگونا:

4-tarragona

این شهر ساحلی در 80 کیلومتری جنوب بارسلونا قرار دارد و در آن خرابه‌های رومی مختلفی همچون آمفی تئاتر قرن دوم قرار گرفته است. کتیبه‌های لاتین و فنیقی در سراسر شهر یافت می‌شود. دیوارهای شهر از زمان باستان باقی مانده است و کاخ قدیمی آگوستوس ( در حال حاضر به نام خانه پیلاطس شناخته شده است) هنوز همراه با انجمن و برج Scipios باقی مانده است. این برج ممکن است یک آرامگاه نیز باشد اما هنوز متخصصان این موضوع را تایید نکرده‌اند. کلیسای جامع قرن دوازدهم و سایر کلیساها در این ناحیه قرار دارد. افرادی که به این منطقه سفر می‌کنند باید طعم غذاهای دریایی آن را بچشند.

  1. سیتخس:

5-sitges

این شهر در حدود 20 مایلی بارسلونا قرار دارد و دارای 17 ساحل شنی زیبا به همراه 11 شهر در آن است. سیتخس به عنوان یک شهر مترقی شناخته شده است و حتی در دوره فرانکو نیز مشهور بوده است. این شهر از سال 1970 به عنوان منطقه توریستی عالی شناخته شده است. در این مکان می‌توانید هتل‌ها و کافه‌های بسیاری پیدا کنید.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید