بهترین مودم‌های وای‌فای قابل‌حمل برای مسافران

0

1خریدن مودم وای‌فای به برنامه‌ریزی برای انتخاب اپراتور توسط شما احتیاج دارد. قیمت طرح‌های مختلف بستگی به مقدار داده‌های مورد نیاز شما دارد.

اگر تنها قصد استفاده از مودم برای وب‌گردی و بررسی ایمیل‌های کاری را دارید، شاید بدون نیاز به مصرف زیاد از داده‌‌ها، بتوانید کار خود را انجام دهید. با این حال، اگر نیت شما اتصال چند دستگاه به مودم وای‌فای است، برنامه‌ریزی خود را برای استفاده مقدار بیشتری از داده در نظر بگیرید تا از خرج‌های بیش از اندازه احتمالی جلوگیری نمایید.

شما می‌توانید بسیاری از مودم‌های وای‌فای را با اقساط ماهیانه کم نیز خریداری کنید.

 

۱. ZTE Falcon

2ZTE Falcon مودم وای‌فای انحصاری برای اپراتور T-Mobile است، که طراحی مفهومی و وزن سبکی را (کمی بیشتر از 4 اونس) برای آن ایجاد نموده‌اند. این وسیله می‌تواند از اتصال وای‌فای 802.11b/g/n و حداکثر 10 دستگاه پشتیبانی نماید و داده‌ها را با استفاده از شبکه 4G انتقال دهد. باتری این گجت قادر است تا هفت روز آماده به کار باقی بماند. قیمت این دستگاه آن را جز گزینه‌های مناسب برای انتخاب قرار می‌دهد.

Huawei E5330 .۲

3Huawei E5330 یک مودم قابل حمل مقرون به صرفه و زیباست که محدودیت‌های رایج را ندارد، بنابراین به خریداران آن اجازه می‌دهد تا سرویس‌دهنده دلخواه خود را انتخاب کنند. اتصال به شبکه با این دستگاه حداکثر می‌تواند از فناوری +3G HSPA پشتیبانی نماید، بنابراین قادر نیست تا داده‌ها را با بیشترین سرعت وای‌فای منتقل کند، هرچند که می‌تواند از پس عواملی مانند وب‌گردی و چک‌کردن ایمیل بربیاید. هواوی این دستگاه را با دو رنگ سفید و سیاه ارایه می‌دهد.

۳. ZTE Spro 2 Smart Projector

4این گزینه ویژگی‌های بسیاری را در مقایسه با مودم‌های وای‌فای دیگر شامل می‌شود. ZTE Spro 2 دارای سیستم‌عامل اندروید است و به پروژکتور داخلی مجهز شده‌ که می‌تواند تصاویر را با کیفیت 720p و اندازه 10 فوت به نمایش بگذارد. نمایشگر لمسی ۵ اینچی، باتری عظیم، پشتیبانی از پورت USB و Spro 2 ،HDMI را به دستگاه قدرتمندی تبدیل نموده‌ تا بتواند از شبکه نسل ۴ AT&T استفاده می‌نماید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید