بهترین هواپیمایی جهان

0

گیگر:

245261_773

245261_773

 بهترین هواپیمایی جهان

به نقل از های برگ: هدای جایزه «بهترین سفر تجاری»مجله Business traveller آمریکا برای بهترین بیزینس کلاس و عنوان «بهترین هواپیمایی دنیا در سفرهای بین المللی» برای پنجمین سال متمادی به شرکت هواپیمایی قطر
اول بهمن ۹۲

245260_246

لس آنجلس، آمریکا –  هواپیمایی قطر در بیست و پنجمین دوره جوایز مجلهbusiness travel که اخیرا در هتل Loews Hollywood واقع در لس آنجلس برگزار شد، به عنوان «بهترین بیزینس کلاس» برگزیده شد. این درحالیست که این شرکت پیش ازاین،عنوان «بهترین بیزنس کلاس خاورمیانه» و برای پنجمین سال متوالی عنوان «بهترین هواپیمایی دنیا در سفرهای بین المللی» را نیز به دست آورده بود.
بهترین بیزینس کلاس براساس رأی خوانندگان مجله Business Traveller آمریکا و با استناد به اطلاعاتیک شرکت ممیزی مستقل و معیارهای بازار که عموما برای همه شناخته شده است انتخاب می شود. خوانندگان با توجه به توانایی خدمات مشتریان آن هواپیمایی، شبکه پروازی و خدمات مربوطه رأی می دهند.
لیزا مارکویچ، مدیر منطقه ای ایالات متحده آمریکا در شرکت هواپیمایی قطر، در این مورد گفت: «دستاوردی مهمتر از رضایت مسافرین ما وجود ندارد و ما از خوانندگان Business Traveller که در چنین رقابت شدیدی هواپیمایی قطر را انتخاب کردند متشکریم.»

 245261_773

این جوایز نشان دهنده تعهد دائمی شرکت هواپیمایی قطر، به عنوان یکی از هواپیمایی های پیشروی جهان، جهت فراهم کردن خدمات ۵ ستاره برای مسافرین تجاری و تفریحی می باشد. خصوصا مفتخریم که برای پنجمین سال متوالی برای شما تجربه بهترین سفرهای بین المللی را به همراه داشته ایم. هم اکنون به واسطه oneworld alliance (اتحاد یک دنیا) به دنبال بهبود خدمات مسافرتی و گسترش شبکه پروازی خود با بیش از ۱۳۰ مقصد در سراسر دنیا هستیم.
همچنین این هواپیمایی اخیرا توسط خوانندگان Business Traveller بریتانیا به عنوان دارنده بهترین بیزینس کلاس و توسط خوانندگان همین مجله در آسیا-اقیانوسیه نیز به عنوان بهترین هواپیمایی خاورمیانه انتخابشد. از سوی دیگر بخش حمل و نقل هوایی این شرکت واقع در لندن نیز در بیست و دومین مراسم سالیانه جوایزBusiness Traveller آسیا-اقیانوسیه در ۱۴ آبان سال جاری در هنگ کنگ جایزه اول را از آن خود کرد.
هواپیمایی قطر تنها طی ۱۷ سالفعالیت و هم اکنون با ناوگان هوایی مدرن متشکل از ۱۲۹ هواپیما و ۱۳۴ مقصد پروازی تجاری و تفریحی به سراسر دنیا رشد چشمگیری را در این سالها داشته است.

هواپیمایی قطر با اضفه کردن شارجه و مرکز تجارت جهانی دوبی، در امارات متحده عربی (۱۰ اسفند ۹۲)، لارناکا در قبرس (۹ اردیبهشت ۹۳)، فیلادلفیا در ایالات متحده آمریکا (۱۳ فروردین ۹۳)، سابیا گوچن در ترکیه (۱ خرداد ۹۳)، ادینبورگ در اسکانلند (۷ خرداد ۹۳)، میامی (۲۰ خرداد ۹۳) و دالاس/فورت ورث (۱۰ تیر ۹۳) در ایالات متحده آمریکا، شبکه پروازی خود را در ماههای آینده گسترش خواهد داد.

نوشته بهترین هواپیمایی جهان اولین بار در های برگ | مرجع سرگرمی و خبری پدیدار شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید