بهره بردارى از بيمارستان آيت الله خويى تا یکسال آینده

0

وزیر بهداشت گفت :بيمارستان آيت الله خويى در شهرستان خوى تاكنون با تامين اعتبار لازم پيشرفت خوبى داشته و تا سال آينده به بهره بردارى مى رسد.

محمد باقر نوبخت رييس سازمان برنامه و بودجه كشور در حاشیه این بازدید در خصوص زمان بهره برداری از این بیمارستان گفت: اگر قولی به مردم می دهیم باید بر پایه واقعیت باشد. گاهی اوقات عدم تامین منابع مالی و وقت کافی باعث عدم اتمام پروژه ها می شود و گاهی نیز علیرغم وجود منابع مالی، ممکن است به دلیل حجم بالای کار، اتمام پروژه ها با تاخیر انجام شود.

وی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با تامین منابع مالی و پشتیبانی های لازم شاهد بهره برداری از بیمارستان آیت الله  خویی تا کمتر از یک سال آینده باشیم.

سخنگوی دولت با اشاره به لزوم ارائه خدمات درمانی با کیفیت به مردم کشور و منطقه شمال استان آذربایجان غربی، ابراز امیدواری کرد که با بهره برداری از بیمارستان آیت الله خویی  علاوه بر خدمات درمانی مناسب به مردم این منطقه بتوان در جهت توسعه توریسم سلامت گام برداشت.

وزیر بهداشت نیز بيان کرد: وضعیت سلامت در استان آذربایجان غربی مناسب است و خوشبختانه دولت به تعهداتش عمل کرده و در سه ماه گذشته این دومین سفر به این شهرستان است

 هاشمی عنوان کرد: وضعیت خدمات حوزه بهداشت و درمان ظرف یکی دو سال آینده حتما متفاوت است و مردم خدمات مناسب و با کیفیتی دریافت مي كند.

گفتنی است؛ عملیات ساخت این بیمارستان با 250 تخت بیمارستانی در زمینی به مساحت 37 هزار متر مربع  بیش از بیست سال است که آغاز شده است. اين پروژه در دولت یازدهم با تامین اعتبار لازم ،پیشرفت قابل توجه ای داشته و تا کمتر از یک سال آینده به بهره برداری می رسد.

انتهای پيام/

لینک مطلب

پاسخ دهید